Alte știri din fotbal
Gigi Becali s-a ținut de cuvânt! FCSB a schimbat sistemul pentru partida cu FC Botoșani
0
FCSB - FC Botoșani » Duelul care închide etapa 5-a din Superligă. Echipele de start
2
Florentin Petre, despre situația traversată de FCSB: „Nu știi pe unde să scoți cămașa, nu mai contează antrenorul și strategiile”
0
Câti bani au primit dinamoviștii, după victoria din derby-ul cu Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
Cât trebuie să câștigi ca să trăiești confortabil în Grecia. Suma de care ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Merloi azi nu a jucat nimic, Wojtus la fel. Toti jucatorii Clinceniului minus portarul si Buziuc sa zicem au mimat fotbalul. Chiar daca Buziuc a tras cu latul..
Poti sa-i injuri pe cei care au adus Dinamo in halul asta.
Mai da unul Clinceni si sa vezi cum sta Moflea pe la Caras Timis ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se termină 1-3. Clinceni a mimat fotbalul, vor spune că au făcut tot posibilul să câștige, Ginam0 e cu punctele în buzunar, calea spre glorioasa evitare a retrogradării e larg deschisă. Trăiască Vâlceanu și Gabi Matei, oameni de bază azi în echipa pesedist-dinamovistă!
Clinceni e retrogradata la scorul asta, nu avea voie sa piarda in special cu Dinamo. Poate ca li se marita, cine stie care-i smecheria.
Crede cineva in remontada? Va rog,fără înjurături
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nimini nu e perfect.
Dinamo nu se poate înjura? :)) Mai ales într-un sezon ca acesta...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.