Alte știri din fotbal
FC Argeș - Hermannstadt, meciul care deschide etapa #26 din Superligă » Piteștiul scârțâie, Dorinel Munteanu e în corzi! Echipe probabile
0
Rapid - Petrolul, „Primvs Derby” în etapa 26 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Dinamo merge la Comisie și cere anularea sancțiunii jucătorului: „Există circumstanțe”
1
Thiam a marcat și a fost lăudat de patron, dar a avut o mare nemulțumire: „Nu e normal!”
0
Știri din fotbal internațional
După ce i-a prelungit contractul, Barcelona se gândește acum la reziliere
0
Tensiuni la Newcastle! Își forțează Sandro Tonali plecarea?!
0
HORROR! Rapidistul Antoine Baroan și-a rupt piciorul chiar la debutul pentru noua echipă » Imagini greu de privit
0
Sex-scandal la fosta echipă a lui Ianis! Dați de gol de nevasta furioasă a unui jucător
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Mesajul lui Donald Trump pentru România despre pământurile rare și ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))))) CUM SA NU URASTI COOPERATIVA MACHIDONILOR..DUPA BLATURI CA ASTA..CUM? TREBUIE SA URASTI FOTBALUL..SI SA..? IUBESTI FICIIBEAUA..ALTFEL? NO ..F KING REASON.. RIP
fcsb a stabilit un nou record mondial: intr-o saptamana a jucat cu 2 sateliti, Metaloglobusii si Clincenii! Tot atatea succese cu 2-0!
Tanase are cel putin o simulare groteasca pe meci..daca arbitrii procedeaza cum a facut coltescu cu sorescu..tanase nu prinde 10 meciuri pe sezon..o sa fie aproape tot timpul suspendat.
Trebuia galben la tanase
E invidiosi vere ca steaua e iubita si merge ceas de la ovreme STREAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMI ESTI!
imi pare rau tare ca nu suntem in grupe la ce forma avem si cu revenirea accidentatilor. acum spulberam tot in grupe si ajungeam macar in sferturi de finala. am vazut aseara atletico cu real foarte slab meci, steaua la forma asta le batea pe amandoua.deci in europa league sunt echipe si mai slabe bateam la scor pe toata lumea
Da mă, ai dreptate, ce știu prostii ăștia ... Cum sa fie ne-a jjijji patron la Clinceni!? Nu, nu e! E Vasi, și nu la echipa mare ci la Academia pt juniori. Deci nici cea mai mică legătura! :-)))))
hai clinceniul!clinceni victorie
chiar.. de ce ati inchis contul a doi suporteri de la clinceni care va ROAGA DE CAND A INCEPUT CAMPIONATUL SA POATA CITI SI EI STIRILE CAND DAU PE EMBLEMA ECHIPEI... ASA CUM SE INTAMPLA LA TOATE ECHIPELE?? Le-ati sters mesajele si le-ti inchis conturile.. e normal asa?? au preent scren-uri cu care pot demonstra ca au respectat regulamentul si nu au jignit!!! chiar asa?? in ce tara traim?? ce nu va convine inchideti..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.