Alte știri din fotbal
FCSB a făcut ofertă de 800.000 de euro » El e jucătorul-vedetă dorit de roș-albaștri: „Îl urmărim de mult”
0
Mihai Stoica dinamitează începutul sezonului: „FCSB e favorită la titlu, nu Craiova! Fără discuții” » Ce cred bookmakerii
11
Noua forță din fotbalul englez transferă de la Barcelona! Încă o mutare spectaculosă
0
Adrian Mazilu, așteptat să se relanseze la o altă echipă din Superliga: „Aș putea să-i dau o mână de ajutor”
2
Știri din fotbal internațional
Scandal în Belgia, după ce a apărut rezultatul investigațiilor medicale efectuate de Courtois
0
Nemaivăzut în lumea sportului: de ce Gianni Infantino apare pe fiecare transmisiune TV de la Mondial
0
Mesaj straniu după transferul eșuat al lui Cristi Chivu
0
FBI și FIFA s-au întâlnit și au decretat: „Meciul cu cel mai mare grad de risc de la Campionatul Mondial”
0
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Ba tu ești penibilul ăla de Roja 100%. Știu ca te-ai făcut îngrozitor de rușine asta vara și practic nu ai putut face altceva decât sa îți “sinucizi” nickul, nu mai era cale de întoarcere, însă te omoară coincidențele. Adică orele la care postezi și volumul, plus cârdășia cu Ștrul. Ăștia credeau ca ești Vasglo. Nici vorba, ăla posta rar, nu era amic cu Ștrul, un personal pestilential ocolit chiar și de fcsbisti. L-ai păcălit pe Silvică, omul a crezut ca ești felcerul, însă nici aia nu e adevarat, dacă e vreunul căruia i se potrivește acel profil e Freddy, asta când nu se logheaza chiar cu contul de FB. Juri!? Pai ce valoare au jurămintele unui om fără niciun Dumnezeu!?
Păi el își petrece Revelionul an de an aici pe GSP cu Timm - deci nici un pericol să ia virusul de la familie, prieteni etc.
Fa-ti prostanacule vaccinul ca la ATI nu te lasa sa scrii de Revelion. Ti-am mai spus, daca eu sunt aia care spui tu sa te duci dupa Alin. Nu iti doresc raul, ca de prostanaci avem nevoie
Da, și multe alte conturi de prostălău lipsit de minte
Mustatà, adica Tibi_IQ_33, alias Sadiku_prostu'!:)))
Iar tu esti prostul_ala care nu stie ca la aeroport se ajunge (si) cu masina, nu trebuie sa fii neaparat in avion!:))) Se vede ca esti pui_de_securist dezinformator! Cum bà sa inventezi in plina pandemie un zbor_transatlantic!?:))) Se vede bài Tibi ca ai IQ-ul 33...
Iar ai apărut ba Roja sa te faci de rusine pe aici!? Pe Ștrul unde l ai lăsat!? :-))) trebuia sa iei exemplu de la Silvică, omul s-a retras in glorie, cu capul sus in loc sa se ascundă sub nickuri penibile! Ultimile evenimente din Berceni i-au pus și lui capac.
Tu pana acum 15 minute credeai ca ghilimele sunt spaghete
Notificare - a postat iar nefamilistul cu IQ 33 - ora 21 37
nu vezi bah prostule ca ti-am pus numerele in ghilimele !!! esti la fel de prostca ala care zice ca a venit din Canada dar el nu a ajuns in Canada !! Fcsbistii astia sunteti unul mai prost decat celalalt !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.