Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
E doar o echipa de fotbal dintr-un sport murdar si pe care asa zisa justitie romana il face tot mai murdar. Gigi ar trebui sa faca caterinca cu ei toti..
steaua adevarata este doar una..... a lui keaska. toti suporterii stelei sunt indivizi lipsiti de discernamant care sustin o rusine de club.
In regula. Ultimul meu mesaj aici. D-nii respectivi de la armata, nu am auzit de ei, sa știe ca se pot găsi si alte soluții in cazul in care insista cu asta. Economia României a fost la pământ după 1989, iar armata n-a avut nicio treaba. Sportul romanesc a decăzut, dar Steaua a scos câteva rezultate notabile si un om a băgat multi bani in club. Generalii aceia, Stanculescu, Chitac... armata romana deci, care nu știe decât sa urmeze ordine, indiferent daca conducătorul este legitim sau nu. Armata romana, aia falsa care n-are habar de identitatea națională, vrea club de fotbal. O sa si-l primească cu vârf si îndesat.
Nu profitul, lui Talpan ii trebui 10% din venituri, nu din profit! Adica il doare in basca ce cheltuieli sunt la club, ai vandut de 100.000 bilete, el vreo 10.000, punct. Lasand deoparte orice, doar lucrul asta ( ca vrea procent din venituri) ar trebui sa fie suficient de elocvent pentru intentiile CSA si motivatia lor in toata povestea asta. Trebuie sa fii copil de 10 ani, extrem de naiv ori din peluza sud sa pui botu la magariile astea. Aici nu-i vorba de Becali. Deloc.
Asta nu vezi ca o tot da cu milioanele pentru ca asa a zis jiji.Oricum ce conteaza o sigla, un nume sau un palmares, ei stiu in sufletul lor ca indiferent de sigla,nume palmares sau liga, Steaua adevarata este numai una si e la jiji.
:)))))))))))))))cativa postaci de pe gsp mai sustin prostia asta printre care si tu.
Nu ma complexatule, pt. ca asa vrea poporul ros'albastru. Mai precis milioane de suporteri stelisti.
Ca asa vrei tu? Sigur n-o sa te coonsulte nea caisa.
Ai vorbit tu personal cu ei...
:))) Pai atunci sa se ocupe de "apararea tarii" si sa lase fotbalul in pace! :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.