Alte știri din fotbal
FCSB l-a deturnat de la Rapid! „Am fost la baza de pregătire cu Daniel Pancu”
0
4 amicale pentru Farul lui Sabău » Test cu Dinamo înainte de startul sezonului
0
Dorit de FCSB în iarnă, Andrei Dorobanțu a ales și a semnat în Superliga: „Bine ai venit!”
0
Universitatea Craiova și-a stabilit programul din Austria! Campioana României va întâlni o campioană și o echipă de top din Ucraina
1
Știri din fotbal internațional
Olanda - Japonia, reîntâlnire după 16 ani la Mondial » Echipe probabile + cote
0
De nicăieri: Florin Bratu semnează cu multipla campioană din Europa: „Începe o nouă eră!”
2
Real Madrid, lovitură neașteptată pe piața transferurilor » Campionul european vine pe Bernabeu
0
Recital în Germania - Curacao, cel mai dezechilibrat meci din grupele Campionatului Mondial
16
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
4
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
Tudor Chirilă, critici dure la adresa lui Nicușor Dan după numirea lui ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Ce contezi tu bă sau maresalul sau prostul ala de tran care ma cloneaza . Ce conteza cu adevarat e ca eu nu intru pe articolele stelei sa va injur echipa si nici pe site-ul stelei . Si si mai mult ce conteaza este ca eu sunt un domn de pe magheru si recunosc ca steaua este ceam mai titrata echipa din istoria fotbalului acestei tari . Au cel mai bogat palmares . Noi ? Eu ? Tu ? Maresalul ? Nu contam . HAI CIAO ! Birfiti in continuare ...Succes !”
si fura net de la primarie ,o fi dormind pe o banca in fata ei !:)
Stii ca in PCH sunt si brigazi din provincie? Ai aflat asta sau o auzi in premiera de la mine?:))))
:)))0
si el \zicea tot ai ma "cap de tinichea"!:) mai bine taceai !:0
Cit despre PCH ? Pch-ul sunt eu si eu sunt PCH-ul . Gindim si simtim la fel pentru ca toti suntem bucuresteni . Simplu . Si eu il consider tradator si Pch-UL Il considera tradator . Nimic nu e inimplator in viata . Ce ma intereseaza ce gindeste dinamovistul sau stelistul de la sat !
taranu cu VACA in alte tari este normal aşa m-am născut şi nu mă pot schimba, pentru că este ceva genetic Am crezut total această minciună. Am citit multe cărţi ca să găsesc răspuns la întrebările mele, ca bărbat care am ajuns să am atracţii faţă de acelaşi sex. Majoritatea cărţilor spuneau că nu este posibil să te schimbi şi că nu există vindecare. La un moment dat m-am întrebat... dacă ar exista un medicament care să mă vindece... chiar l-aş lua? Da. Dar tot ce ştiam din cărţile pro-homosexualitate era că aceasta este o trăsătură înnăscută şi că trebuie să mă accept aşa cum sunt.
Gresit ! Unul este sundance iar clona sundnace
Nu , am fost invitat de Sopr_er, sä te calmam ! :)
Moflea esti de belea pe bune, doar b.unicasteaua ce iti mai ia apärarea, in rest nimeni, ai fäcut-o prea mult de " oaie " moshule ! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.