Alte știri din fotbal
Daniel Pancu îl ia în cantonamentul din Austria!
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
3
Universitatea Craiova, întăriri pentru Liga Campionilor! Negocieri avansate cu un internațional din Capul Verde
0
Florin Tănase a semnat contractul! » Declarații la aeroport: „Nu știu câți fotbaliști ar fi renunțat la atâția bani”
7
Știri din fotbal internațional
Wayne Rooney, vehement după golul anulat al Columbiei: „Nu accept că aici e ofsaid”
0
Plecarea lui Hakan Calhanoglu de la Inter a fost decisă
0
Luka Modric, înainte de duelul cu Ronaldo: „Așteptări inutile”
0
Egipt, panică înainte de meciul din șaisprezecimile de la Mondial: Salah s-a accidentat din nou
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Sa trăiești, Boierasule! Vorba unui securist bătrân (Old School) care nu mai e de mult printre noi, despre intrarea la facultate in 1985 a lui fi-soo: "cu ce-o vrea Dumnezeu si cu ce-o mai putea si noi, speram sa iasă bine".
Sănătate multă îți doresc!
De ce nu vorbiți și de incompetenta unora din cei ce se consideră ziariști,de legăturile cu un anumit club și atunci imparțialitatea față de altele printre care și Rapid? L-au atacat tot timpul și acum se iau și de soția și fica lui. Șumudică vorbește fără să gândească uneori dar ...
Sati liniștit ca sunt PCR si in Germania, si in Helvetia (garantez, pentru ca știu) si peste tot in lume. Ia încearcă sa devii ajutor de primar la Munchen. Sau șef peste 100 nemți de-ai tai. S-ar putea ca le miroase, cat esti tu de Boieras. Sau director de spital in Berlin. It's okay, nu sunt romanii nici cei mai buni, dar nici cei mai rai. Doar cei mai smart, dar asta nu e vina noastră, we're the chosen ones - si nu aia de pe unde a jucat Tamas. Asa cum ai spus, Boierasule, l-ai citit primul pe Van Damme de la Sibiu. Avantaj tu. Pe unchiul meu l-a dus de nas. Si pe multi alții, mult mai doxati decât mine. Io? Mulțumesc bine; doar sa știi ca miercuri intru la o operație destul de complexa. Așadar, miercuri, joi, poate si vineri there ain't gonna be any Vardy Party in here. Daca iese rău, there ain't gonna be any, period. Mai vedem. Tu sa fii sănătos, Boierasule.
Este mentalitate românească, unde totul funcționează cu PCR ( pile, cunoștințe și relații). Am trăit jumătate din viață în România și cealaltă jumătate în Germania, pot face diferența:D
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sumi e DE RAS. LUCRURILE astea se fac | NU SE VORBESC. INTAI il dai AFARA PE Alin GRIGORE (prin ce relatii ai) si dupa il suni sa-l anunti :))) ca l-ai rezolvat. Sa te STIE baiatul DE JUPAN de acum inainte
Cunoscătorii nu se miră, doar Șumudică nu înțelege, pentru ca el nu știe cum trebuie antrenați fotbaliștii. Nu îl uit cum vorbea de anticarcel când era la astra, iar după aceea “elevii” lui au fost prinși ca își băgau vitamine intravenos.
Cunoscatorii au inceput sa se intrebe prin ce "minune" o echipa ramasa in 10 relativ devreme alerga prin minutul 80 de parca jucase tot meciul 14 vs 11? :)) Zic sa-l intrebam pe Neubert, el pare un soi de facator de minuni dar numai cand lucreaza la cioban...
"Distorsionarea vocii" constand, pentru ca tacamul penibilului sa fie complet, in modificarea vitezei inregistrarii :)) Astfel incat tot circul a fost dat imediat in vileag cand viteza inregistrarii a fost adusa la normal si toata lumea a putut recunoaste vocea lui... Horia Ivanovici :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.