Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Observ de ceva vreme ca in societatea romaneasca cei vinovati se pling de persecutii .Muresan , dupa ce a lovit mai multi jucatori (Rusescu nu est un caz izolat - poate cel mai grav dar nu izolat ) se plinge ca Steaua a vrut sa-l pedepseasca si ca Rusescu nu-i raspunde la telefon . S-a intors lumea pe dos !
Aha, deci Muresan e adevarata victima....
Orice echipa cu Muresan pe teren joaca in 10 oameni
lacatus ce a fost?***.........
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Indiferent ce ai spune, nu ai nici o scuza Muresene! Jocul tau, in general este mai aproape de.....lupte si box, decat de fotbal! La jocul ala, tin minte ca ati intrat hotarati toti din echipa, dar nu sa jucati fotbal, ci sa-i "rupeti' pe stelisti, pentru ca, altfel nu-i puteati invinge! Trebuiau sa-ti dea cel putin doi ani de suspendare din viata sportiva! Sa nu mai spui niciodata ca n-ai vrut, fiindca oricum nu are cine sa te creada!
Daca ar fi dupa mintea miticilor, GM are trebui sa i plateasca pensie lui Rusescu toata viata
nu se face asa ceva,fotbalul e totusi un joc nu o lupta !
într-o țară civilizată barbarul ăsta era la pușcărie pentru lovire. cât despre regrete și lipsa de intenții, minte cu nerușinare.
la felul tau de joc e logic .dragul meu macelar te rog sa privesti inregistrarile tale cu intrari ...esti un super luptator dar nu de lotbal ci de lupte libere. Poti sustine ca la intrarea ta la Raul nu a fost cu intentie ar fi decent dupa atata timp sa fii sincer.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.