Alte știri din fotbal
„Avem banii, putem începe!” » De lângă Ionuț Lupescu, primarul Sectorului 2 a făcut marele anunț despre stadionul Dinamo: „Arenă multifuncțională și parc sportiv de 20 de hectare”
0
A vrut să bage bani la Farul, dar răspunsul lui Hagi l-a lăsat perplex: „Am văzut cum e în România”
0
„Săracul Șucu nu știe cum să mai scape de fotbal” » Dezvăluire-șoc despre patronul Rapidului: „Soțiile vin cu inițiative bengoase”
2
Tranzacție-gigant pentru acționarul din Superliga » Și-a vândut firmele de 100 milioane €: „Acum pot intra la pensie”
2
Știri din fotbal internațional
„Îmi pare rău pentru Xabi Alonso!” » Thierry Henry explică de ce nu funcționează Real Madrid: „Prea mult pentru gusturile unora!”
0
Trei minori au incendiat stadionul fostei campioane a țării
0
Șoc „Mbappe” la Real Madrid » Noi dezvăluiri despre problemele fizice ale francezului
0
Antonio Conte l-a provocat, Jose Mourinho i-a răspuns acid: „Să spui asta...”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
0
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
CSM răspunde după documentarul Recorder și acuză „un plan bine stabilit” ...
Libertatea
Scandal în tabăra suveraniștilor. De ce era previzibilă ruptura și cum ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Revoltă la conferința CAB: o judecătoare a recunoscut în direct că TOT ce a ...
Libertatea
ai perfecta dreptate. altfel, la nivelul ridicat la care joaca echipele din liga 1 (mai ales monstrii sacri sageata, concordia, corona) este absolut imposibil ca steaua sa castige. cu dinamo, cfr, astra au fost cazuri aparte. acolo pur si simplu steaua a avut noroc
pana in 89 v-a ajutat valentin ceausescu sa luati trofee, acum oare cine e in spatele acestor mis-masuri pe care le tot face steaua de ani de zile si se lauda cu campionate luate pe bani grei. asta e fotbalul nostru, foarte foarte trist..
ba adevarul e ca si eu il suspectez de blat pe tatarusanu la meciul cu dinamo. ba da parca prea a cautat penaltiul ala... hal de habarnisti. bine ca alimentati si voi prostia frustratilor de la locul 3 in jos :))
mars ma in cusca
Chiar ma gandeam cand o sa apara un articol suspicios referitor la meciul Stelei de la Constanta cu Sageata. Bineinteles ca Steaua nu avea cum sa bata pe Sageata, dupa opinia unor habarnisti straini de fenomenul numit fotbal, ci numai cu ajutorul unor jucatori adversi sau al arbitrilor. Trist este ca li se permite unor oameni sa lanseze acuzatii nefondate (asta daca intr-adevar este adevarat ceea ce a supus primarul din Navodari) fara sa prezinte dovezi palpabile si sa nu pateasca nimic.
hai du-te-n gura ma-tii de copil cretin...si cine sa ia ma? dinamo?
Ma ce e drept, cam au dreptate astia care au scris articolul,nu de alta dar pana la meciul cu Steaua cei de la Sageata aveau numai victorii pe linie si apopi au pierdut subit cu o echipa aflata la retrogradare precum Steaua, pai e si normal ca primarul sa isi puna semne de intrebare atunci cand mare lui echipa Sageata nu a putut invinge o echipa de desculti precum echipa bucuresteana.
noah bine, 2-3 jucatori de la prodanca in fiecare echipa, arbitru nu vede un picior in gura dat adversarului si uite asa sa mergem fericiti spre un nou titlu...
si babucar de si-a dat autogol cu Steaua tot de ea? barboianu? thocit? astia 3 de la dinamo si-au dat autogol cu Steaua...cine ii impresariaza? ps: aseara, Cadu cum a jucat cu u?
Îl suspectez pe dl. Matei Nicolae ori de "simpatii" dinamoviste, ori că furnizează "gratuit" presei un subiect care să mai umple câteva numere în fiţuicile care trăiesc din ce în ce mai mult din scandaluri fabricate cu bună ştiinţă !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.