Alte știri din fotbal
A marcat după 11 luni în U Cluj - Unirea Slobozia și a anunțat obiectivul „șepcilor roșii”: „Doresc să ajut”
0
Jean Vlădoiu a anunțat transferul la interviu: „Sper să vină săptămâna asta”
0
Albu, mesaj puternic după eșecul de la Cluj: „Toți jucătorii trebuie să înțeleagă”
0
Echipă nouă pe locurile de play-off, după U Cluj - Slobozia! Clasamentul acum în Superliga
4
Știri din fotbal internațional
Victorie seacă pentru Manchester City în fața codașei din Premier League: Erling Haaland a intrat abia în minutul 74
0
Bournemouth - Liverpool, în runda 23 din Premier League
0
Șoc în Bundesliga: Bayern, bătută prima dată în acest sezon! Incredibil ce s-a întâmplat la ultima fază
0
Set! Como a umilit victima preferată și a obținut cel mai clar succes din acest sezon de Serie A
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Motivele pentru care adolescenții din Timiș l-ar fi ucis pe Mario. Crima ar ...
Libertatea
eu nu am folosit `submediocru`, vorbeam despre `mediocru`, apropo e site ul de pe care ti ai luat tu definitia:) e sursa ta frate! explica mi si mie cum poate cuvantul mediocru sa insemne in acelasi timp mediu dar si ratat! nu are logica...lumineaza-ma maestre:)
E doar un typo, amice. Initial am scris doar de populatie, apoi mi-am amintit ca a zis si de useri. I-am adaugat si pe ei, fara sa mai schimb restul textului. Chill, bro! :)
e o parere ....nu am crezut nicodata ca anton e fotbalist, mai de 15 mii pe luna...dar na...nu trebuie sa fim de acord. oricum ambii pot fi utili clubului in contextul actual. ce vreme s a dus vere, eu inca s tanar:)) sunt bine ave, multumesc frmuos!
Pai si "submediocru" ce inseamna, amice? Mai ia si tu o carte in mana, nu da copy-paste la toate mizeriile de pe cele mai obscure site-uri. Ai dat exemple de sinonime care se contrazic intre ele, tu nu te uiti putin?
Sunt. X si Y sunt ca tine, nu X si Y e ca tine. Felicitari pentru Facultatea de litere ; avea si sectie de adjective pronominale, sau se ocupa doar de litere !? Vezi, ce tie nu-ti place... Amigo, aici e un simplu si amarat forum sportiv, nu Aula Academiei.. Sanatate maxima si succes pe site.
Stai, că acum am văzut (h)explicația! Din comentariul tău, îmi dau seama că, de fapt, nu există niciuna. În rest, cum spuneam, te-ai luat cu gargara (ieftină / puturoasă).
hahaha, ai primit doua like-uri la postare si ai ajuns la concluzia ca userii acestui site si 99% din populatie e ca tine :)))) Spre deosebire de geniile care posteaza aici, intre pauza dintre cules urzici si mersul la carciuma satului, eu am terminat facultatea de litere. In orice limba traduci, cuvantul mediocru tot mediu inseamna. "Engleza: adjective: mediocre of only average quality" Latina: mediocris, care inseamna mijlociu. Lista poate continua. :)
Observ că te-ai luat cu gargara și nu m-ai lămurit cu privire la acel „gen” !!
Moi.. Ma amuzam, de subiectul discutiilor. Ontopic, PAul Anton nu e chiar mediocru, inca e cotat la 1 mil eur. Dar sincer, nu pricep ce mai vor cu Adam, nu are niciun 34 de ani, pe 2 sept implineste chiar 35. Si cum nu a prea jucat de multa vreme, si cum nu a mai fost deloc in gol.. NU vad, ce mai cauta el la Dinamo. I s-a cam dus vremea, vere, cum s-a cam dus si a noastra.)) Sper ca esti sanatos, by the way.
gen asta probabil ca vine din engleza noastra de balta, e `like` , stii? un fel de `stii ce zic` al lor:) hai ca nu e chiar asa urat, am altele mai rele, stai cu ochii pe mine!:D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.