Comentarii (48)
Stars
Stars  •  04 Octombrie 2022, 08:49

Astia si-au pierdut simtul total al masurii, "echipe mici", "atentie la joc chiar faca adversarul...", "mare surpriza", etc. Toate echipele sunt vai de capul lor, nu exista diferente care sa justifice asemenea comentarii....***

misu50
misu50  •  04 Octombrie 2022, 08:23

Daca nu l-a pus la punct Sapunaru pe arbitru, inseamna ca acesta nu a gresit!

vasileroaita
vasileroaita  •  04 Octombrie 2022, 06:40

Mutu se preface că nu știe de unde vin ordinele pentru arbitri. Știe! De acolo de unde a primit și Găman ordine la meciul cu FC Argeș!

Mondo
Mondo  •  04 Octombrie 2022, 04:46

Arbitrul a gresit, dar echipa asta nu joaca absolut nimica, se tiriie de la meci la meci. Nici contraatac nici atac pozitional, nici constructie am avut 45 de minute de mingi inalte aruncate in careu, un antrenor ar fi incercat sa schimbe ceva in ultimele 10 minute. Maldarasanu ar fi bucuros sa antreneze Rapidul.

supereduardo10
supereduardo10  •  04 Octombrie 2022, 03:26
Postat de george.br pe 03 Octombrie 2022, 23:55

Cand adversarul a avut 6:3 la suturi pe poarta, tu vorbesti despre antifotbalul lor, Mutule? Te faci de ras, "allenatore"!!

Bahh habarnistule deasta avem fotbal ca suportam furturile . Ce conteaza mahh cum a jucar Rapidul daca a fost furata pe fata?? Nu doar golul a fost anulat special dar a mai fost un 11m neacordat plus faulturi date invers!!! Un arbitraj la comanda a vazut toata lumea doar cei care nu au minte pot sa comenteze asta. O echip buna poate castiga si cand joaca prost