Alte știri din fotbal
Doi oameni lăudați de antrenorul Oțelului: „Foarte buni!”
0
La 28 de ani așteaptă prima convocare la națională: „Încă visez la asta”
0
Răstunare de situație! Erau la un pas la plecare de la CFR Cluj, dar Șumudică i-a salvat
0
Bogdan Andone, nemulțumit de situația de la Argeș: „I-am spus mereu lui Dani Coman”
0
Știri din fotbal internațional
Italienii l-au SPULBERAT pe Radu Drăgușin: „A dormit complet, cel mai slab!” » Nota primită de român
1
Carragher: „Cea mai proastă campanie de transferuri din istoria Premier League”
0
Seară neagră pentru Radu Drăgușin » AS Roma a spulberat-o pe Fiorentina, hattrick Malen într-un meci de coșmar pentru român
9
Bologna - Lazio, decis de un gol marcat în minutul 59
0
Lifestyle
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
9
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Comisia Europeană propune creșterea CASS la pensii ca soluție pentru ...
Libertatea
Cum își răcoreau grecii casele acum 2.000 de ani, fără aer condiționat. ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod galben de furtuni severe, grindină și vijelii. Lista localităților ...
Libertatea
Sportul amator, numit și de masă, trebuie sa fie o prioritate pentru autorități, nu cel de performanță. Acolo investește doar prin bugetul alocat ministerului sportului. Adică e vorba de sportul, mișcarea pe care o poți face tu, ca să ai o stare mai bună de sănătate, fizică și mentală, degrevând astfel alte părți ale sistemului, cum ar fi cel medical. Nu e prioritar să te duci la stadion să spargi semințe sau la Polivalentă să mănânci popcorn.
bine, aici e cu dus-intors. daca ar fi fost criza doar in romania, sportivii, antrenorii, s-ar fi reorientat spre alte tari. asa, isi vor ajusta si ei pretentiile si cheltuielile la nivelul general. n-or sa mai fie bagate 3 mil. euro la csm, ci 300 de mii. iar cristina, jucatoare exceptionala, daca nu e multumita va pleca...unde va pleca?
Nu mor caii cand vor prostii
autorul comentariului ,care semneaza "anonim"(vorba lui caragiale) minte fara rusine(si mai ales fara probe) referitor la clubul de fotbal fc rapid 1923.clubul acesta este de drept privat si primarul tudorache nu investeste din banii primariei nimic .nu intimplator autorul acestui articol nu semneaza ,pentru a nu se expune dpdv juridic
"... toate aceste cheltuieli care nu reprezintă necesitate." !!! Sunteti normali la cap?!Mai oameni buni doar in Romania exista conceptul asta idiot ca SPORTUL NU ESTE O NECESITATE! Oare cand o sa ne revenim din gandirea asta demna de homo sapiens, pentru care conta doar procurarea hranei si procreerea? In zilele noastre trebuie sa fi total inconstient sa crezi ca o natie poate exista pe harta lumii fara sustinerea activitatii sportive!
si UM02301 performeaza, bate ca la fasole pensionarii si supraponderalii de la FC Asalt, Power Team, Electrica sau Comprest, la fel cum dinamo o sa bata Tesla, CiSiU si FeCeSeBe
macar ... CSM Bucuresti a facut performanta la nivel european. A castigat Champions League . dar sectia de fotbal a UM02301 ce-a facut din 2017 pana in prezent ? ce palmares a dobandit ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.