Alte știri din fotbal
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
0
Nelu Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
0
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
0
Veste de impact pentru Dinamo! Premieră după 9 ani
0
Știri din fotbal internațional
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Reacție acidă din România la adresa Squadrei Azzurra: „Trage ăla ca un cioban. Parcă nu mai e Italia, ci Andorra”
0
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Fiscul a controlat 46 de companii petroliere după scumpirea carburanților, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
eu unul il compatimesc pe borcea atiti bani si sa nu poti sa faci ce vrei.ce pedeapsa poate fi mai mare decat asta?poate sa nu aiba sex cu nevastasa
Ahahahaha muahahaha , tzacanitu de serviciu ! :))))
Ii doresc multa sanatate lui borcea si sa stea cat mai departe de echipa ! Forza Dinamo !
ADIO Borcea ! :))
Cat mai e pana in 20 martie?! Acum, Borcea are atestat de la doctor ca nu suporta regimul de detentie! Numai pe cel alimentar...
nu mai mediatizati atita aceste nulitati umane,borcea,becali,la care singurul lor merit in viata a fost ca au stiut sa escrocheze lumea,avem multi sportivi de valoare care merita acest lucru,pur ssi simplu NE ESTE GREATA DE ACESTE MIZERII UMANE
Cladirile pe care le-ai mentionat dpdv arhitectural sunt in regula, dar centrul Bucurestiului e departe de a fi vreo zona paradisiaca. Din moment ce stai in strainatate ar trebui sa stii asta mai bine ca mine! Bucurestiul e la ani lumina de capitalele civilizate! P.S. nu sunt bercenar, mai mult decat atat suntem aproape "vecini"
MARTALOG
ASA E JUPANE ,FARA COJOC ,DAR BALTAGUL LA CHIMIR SE POATE BRE ?
Acuma hai sa revenim la ale noastre . Ba papagalilor . Ba naucilor . Voi observ ca traiti epoca transhumantei cu mare demnitate . In fata turma cu oi si voi in spate cu cravata la acordeon . Ba ? Daca va prind vreodata pe magheru cu cojocul pe voi va impusc pe toti .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.