Alte știri din fotbal
Audi pentru staff, Volkswagen pentru jucători! » Dinamoviștii și-au luat azi în primire noile mașini
0
Veste nesperată la Universitatea Craiova » Când revine pe teren Pavlo Isenko
0
Takayuki Seto, prezentare lângă ARO: „Noul motor de la mijlocul terenului”
0
Doar doi jucători din lotul Corvinului erau născuți la ultimul meci al Hunedoarei în prima ligă
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul din Superligă care a anticipat corect marea dezamăgire a Mondialului mai face un pronostic: „Aceasta e finala!”
2
Minutele magice apropiate pauzelor de hidratare » Cum variază media golurilor marcate la Cupa Mondială 2026!
0
Radu Banciu, monolog controversat: „Ai voie să pui 11 negri în echipa Franței, dar ei nu sunt francezi și nu vor fi niciodată”
12
Top 5 controverse ale Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
2
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT | Franța – Spania, semifinale Cupa Mondială 2026, de la ora ...
Libertatea
Așa este,vina este a celor de la PSD,a lui Putin ,a lui Trump și a alianței intergalactice,și nu faptul că o anomalie ,adică o cazarma și-a făcut echipă de fotbal și dorește să activeze în prima ligă ,eu zic să își facă și SRI echipa ,și Internele ,și Transporturile,și aia de la Banca Națională și să facem un campionat serios,in loja sa stea generalul Talpan,alaturi de generali de poliție ,SRI,sa se joace toti de-a Berlusconi,eventual să vina și un privat dar ăla sa contribuie cu multe milioane și să primească stânga împrejur de la Talpan ,că vorba aia brandul Steaua valorează multe milioane ,a produs fix una de 50 de bani de când aparține armatei ,cat despre Mititelu ,el a vrut să fie un Gigi Oierii dar fara să aibă nici jucători de valoare nici banii lui Gigi
Mititelu e ***, a pus mâna pe club pe 2 lei și a statuat că U Craiova va fi pentru totdeauna a familiei sale. Ceea ce dă dreptul ulterior oricui la aproape orice. Restul devin detalii.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e, cu PSD e greu sa te pui. Nici noi nu am reușit, și vorba aia, Steaua e ditamai clubul. Speranța e ca sunt acum la 15% și cel maî probabil vom scăpa de ei, cel puțin la nivel central.
Din cauza unui astfel de *** , copiii din Craiova țin cu FCSB, fapt care înainte era o raritate!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.