Alte știri din fotbal
Echipa din Liga 2, scoasă la vânzare! 1,2 milioane euro pentru a prelua controlul clubului de tradiție
0
Hermannstadt a luat decizia în cazul lui Dorinel Munteanu, după eșecul brutal cu Rapid
0
A făcut calculele și anunță: „FCSB nu cred că se va califica în play-off”
0
Daniel Pancu își poate pierde „perla” pe final de mercato » La schimb, cere doi noi jucători la CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei » Echipa lui Cristi Chivu vrea să continue lupta pe toate fronturile
0
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Afaceristă din România, înșelată cu 2.500.000 de dolari de „prințul ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Haos la RA-APPS. Ce nereguli a descoperit Curtea de Conturi la renovarea ...
Libertatea
Doamne ce comentarii aici, te doare capul de atata inteligenta :)) 1. Gigi trebuie judecat in arest si cei care i-au furat masina in libertate ???? 2.Sandu Geamanu seful clanului din care fac parte cei trei hoti, are 15 ani de puscarie, este in prezent judecat pentru omor (a omorat cu sabia un copil de 2 ani si a mai taiat tot atunci 5 persoane ) este JUDECAT IN STARE DE LIBERTATE !!!!! 3.Stenogramele arata santajul facut de hoti, procurorii nu se autosesizeaza pentru santaj ???
Presa de la noi a ajuns o prostie.
@ ultras extremis: Traiesc de 20 de ani in Occident si am invatat multe . Din pacate cei ca tine sunt usor de manipulat de mass-media otv-ista !! ai un creier cit o rindunica !! esti "brainwashed" !!
ariciu u stii ce inseamna interlop..cauta si tu o definitie ceva :)
Toate "gagicile" astea gen Simona s.a.m.d. Aici nu e vorba de o plimbare intr-un Merzan' si niste limbbi in chilotei .Aici e vorba de un interlop. Un cetatean care se crede datorita banilor deasupra oricaror legi, etc..Trezirea fetelor si la cratita . Stati linistite ca nu va paraseste Lovin sau Banel !!
Bravo, Simonica !
Simona draga, aici nu e vorba de liberare, aia e la armata unde te pui tu pe spate :)
ce preocupati de sport sunteti gsp-istilor
FREEE GIGI
nai cu cine mah nai cu cine =)) auzi reclama =)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.