Alte știri din fotbal
Elias Charalambous a anunțat când va debuta Joao Paulo
0
Fostul atacant al Craiovei cere o reformă în Bănie după umilința cu Farul: „Prea mulți străini, pe vremea noastră nu jucau nici la juniori!”
0
„Îi vreau pe FCSB în play-off” » Valeriu Iftime surprinde înaintea meciului direct cu „crocodilul”: „Să nu ne bată pe noi, au timp să-și facă punctele”
0
Juri Cisotti a semnat: „Ne-am întâlnit la o cafea”
0
Știri din fotbal internațional
Schimbă echipa?! » Negocieri pentru transferul lui Dorin Rotariu
0
A venit și sancțiunea sportivă pentru Inter » Ce riscă echipa lui Cristi Chivu la următoarea abatere a fanilor!
0
Pep Guardiola, discurs manifest despre conflictele din lume: „Cum puteți apăra asta?”
0
Cristiano Ronaldo, dat dispărut pe stâlpii din Riad » Fanii iau în râs conflictul cu vedeta lui Al Nassr
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
Ai dreptate Ciupi poate isi revigoreaza genetic turma la toamna cand se intoarce!
Hahahah toate comentariile de mai jos sunt amuzante! Serios fara nici o irnoie. gigi ar trebui inchis mai mult si nu doar pentru 24 ore sau 29 de zile. Acest inerlop, ca si altii, merita ani intregi!!!!!!!
daca sta in celula cu aia, mai invata si el o meserie...
Ce ar fi daca li s-ar oferi judecatorilor niste valize ca sa judece cazul cat mai corect ?
Trebuiau sa-l puna cu violatori sa nu se plictiseasca, sa-i sparga rozeta sa aiba ce povesti ziaristilor lingai cand se intoarce la palat!
Sper sa faca dreptate si nu se mai faca de ras justitia romana cum sa facut pana acuma in cazul acesta
desi nu ii doresc acest lucru m-as bucura sa fie arestat pt 29 de zile sa vad atunci cum numarati si secundele pana va fi eliberat ,toate ziarele si televiziunile vor tine doliu asa de important pt reting este acest om ca a-ti fi in stare sa va duceti voi in lucul lui la arest.deja m-am saturat cata atentie i se da acestui om .
Este momentul sa scapam de clanul mafiot becali. Sunt niste personaje interlope care nu respecta nicio lege, isi fac singuri dreptate si jignesc pe toata lumea. Romani, treziti-va, nu va lasati becalizati !
parchetul s-a autosesizat vineri in cazul masinii furate lui becali desi joi mintea seful politiei ca ei nu se pot autosesiza in asemenea cazuri decat daca proprietarul ii reclama pe h0ti...Deci ei s-au autosesizat in cazul urmarii de masini dar nu i-a interesat MOTIVUL acestei urmariri, desi stabilirea motivului unei infractiuni este OBLIGATORIU intr-o ancheta. Incompetenta politiei? desigur! Rea-vointa ploitiei? Garantat! Concluzia: politia=militie=clan mafi0t aservit politic!
Trebuie incurajata legea junglei, fiecare sa-si faca dreptate singur, iar interlopii trebuie sa ajunga parlamentari. In sport, valizele trebuie folosite cat mai des. Televiziunile trebuie sa aibe macar o ora in program in care sa apara becali si sa ne explice ce inseamna sa fii un bun crestin. Clanului becali trebuie sa i se ridice statui in toate orasele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.