Alte știri din fotbal
Haos total după dezvăluirile Gazetei! Comitetul Executiv a blocat omologarea rezultatelor, după depunctarea neaplicată de FRF celor de la Ștefăneștii de Jos
1
Vin, în sfârșit, transferurile la Dinamo?! „Cred că sunt negocieri cu mulți jucători”
1
Compania Națională de Investiții explică de ce au fost sistate lucrările la Stadionul Dinamo: când va fi gata noua arenă din Ștefan cel Mare
0
Blocaj la FCSB: „MM nu propune jucători scumpi. Asta e cauza!”
6
Știri din fotbal internațional
Bun venit în capitala cafelei din Statele Unite! » Orașul cu peste 1.600 de cafenele. Cum arată primul Starbucks din lume
0
Jamie Carragher sare la Tuchel, după pasul greșit al Angliei: „Va regreta decizia asta!”
0
Istvan Kovacs, delegare de lux la Mondial! Îl va arbitra pe Lionel Messi
5
„Blestemul voodoo a fost rupt” spune un șaman ghanez despre Harry Kane, după ratarea monumentală din Anglia - Ghana
1
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Negocieri de urgență pentru formarea noului Guvern, după consultările de la ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Subiectele la Matematică la Evaluarea Națională 2026. Ce a picat la a doua ...
Libertatea
Acuma urmeaza Mircea Sandu & Co !! Ar fi bun si un Paszkani, Copos, Borcica, Porumb, etc.. !! Ce ziceti ?
la parnaie,becali.dar te rog i/al si pe mitica.toti din fotbal sunt patati si de asta il sustin,le e FRICA.IANCU,PORUMBOIU,COPOS,DINAMO,MITITEI.majoritatea au probleme.poate fara ei aveam si noi FOTBAL adica NATIONALA.sa nu/l uitam pe SANDICA ala de la FaRaFrica.
@mirceazare Noi nu avem de ce sa avem nevoie de avocati! Noi suntem cinstiti. Daca tu nu esti cinstit, atunci iti uram tie sa ti se intample precum lui jiji. Este unul dintre putinele lucruri bune care s-au intamplat dupa revolutie!
degeaba facem noi comentarii pe toate siturile ca tot ce vor ei fac moarea il mai alege pe basescu mai ziceam dc era pt schimburile de pamanturi pt altele dar pt o inscenare de 2bani ii ceva strigator la cer,imi e si scarba ca traiesc in tara asta,nici el nu o fi usa de biserica da nici asa....
Si ca sa inchei va mai doresc sa vi se fure masina iar cand din intamplare dati de hoti sa nu puteti face nimic pt ca legea interzice. de asemenea va doresc ca basasescu sa ajunga sa va stranga cu usa si mai mult. legile cabinetului boc sunt doar inceputul. el este o marioneta in mana marinarului. sa fiu bine inteles. BECALI TREBUIE JUDECAT dar in stare de LIBERTATE. la fel ca si in cazul apropiatului lui base si berceanu - D-l Iancu de la craiova (fost membru PDL), care a facut mai multe
Gigi, responsabil cu tineta. Daca n-o curata la timp, ceilalti arestati il iau la suturi. Iar cei cu gusturi mai speciale il asteapta sa se intoarca putin cu spatele. pac pac
2 instante de judecata l-au declarat vinovat pe interlopul stelist ! S-a facut dreptate !
Acum: clanul basescu-clanul becali 1-0. La toamna: clanul basescu-orice clan 0-1. Asta este istoria evenimentelor din aceste zile...
toti cei care sunteti de acord cu aceasta decizie va doresc doar sa aveti parte de ce a avut parte si gigi: avocatul sa nu fie prezent in momentul inceperii anchetei (sa vina dupa 2 ore, ca deh era avocat din oficiu, platit de noi si normal ca avea alta treaba atunci) si in primul rand avocatii de care o sa aveti parte sa nu aiba la indemana toate dovezile care sa va incrimineze (reale sau nu) si astfel sa nu aveti parte de o aparare pe masura. asa a avut parte becali.
Mai devreme sau mai tarziu, tot trebuia sa i se-nfunde oierului escroc ! De data asta nu i-a mai mers !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.