Alte știri din fotbal
UEFA l-a exclus de urgență din Europa League pe Andrei Chivulete!
0
Farul a făcut al 5-lea transfer » Fotbalist de națională, venit din Rusia
0
„Merită aplaudat” » Prima reacție a lui Cristi Borcea, după ce Eddy Gnahore s-a înțeles cu FCSB
1
Corvinul Hunedoara mai face un transfer înainte de Superligă! A semnat cu un fundaș central
0
Știri din fotbal internațional
Radamel Falcao atacă după eșecul Mondial: „E o rușine că fotbalul nostru încurajează lenea și mediocritatea!”
0
„Când îi vezi jucând, îți vine să vomiți” » Fostul campion mondial, discurs devastator la adresa Braziliei
0
Continuă delirul în scandalul rasist! » Senatoarea din Paraguay se scuză public și apoi îl amenință pe Kylian Mbappe: „Acum e rândul tău, altfel te dau în judecată!”
0
Cum s-a schimbat topul favoritelor înainte de sferturi » Forța care a căzut de pe podium
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
2
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
33
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
Prețurile petrolului au crescut cu aproape 6% după anunțul lui Donald ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Donald Trump rupe armistițiul cu Iranul: „Sunt gunoaie. Ar folosi o armă ...
Libertatea
Asteptam TOTI STELISTI si toti iubitoti de fotbal sa vina DUMINICA 20-9-2009 orele 16.00 in parcarea publica din fata stadionului STEAUA !!! situat in B-dul Ghencea, Nr. 34-35 multumim !!! NE VEDEM AKOLO !!! STEAUA SUNTEM NOI !!!
si daca il dai afara pe mogo, lasa-l si pe dorel sa dea niste dedicatii nepotilor lui prin C4 ca in liga 1 ne-a scos peri albi. da 1 gol si ne baga in poarta 2. primele 2 goluri au fost luate din cauza apatiei lui in joc, poate vrea si el sa plece prin germania sau tarile arabe. dle. balaci nu il iei pe la tine? fa-ne o favoare pls
Intotdeauna se intampla ceva dubios cand echipa favorita este invinsa,asa-i?Faptul ca a fost sau nu offside nu este o scuza pentru faptul ca echipa din Craiova a fost invinsa.
mititelule dormi pe tine sau te uitai l avisina noua-primavara? jocul echipei nu a a vut nici un fel de organizare la mijloc si nici o gandire in atac. golurile au fost date ca urmare a unor relatii de joc sau din plesneala (vezi golul lui trica). ce atata abureala cu ghinion, nesansa.... tactica 0 barat, jucatori plafonati si apatie in tribune, asta "datorita" rezulatatelor "nemeritate" cum le zici matale. cu stilul asta de joc ne vom bate la retrogradare.
Singu ra solutie pentru alungarea ciocoiului din Booveni: boicotarea totatla!! Daca iubiti Stiinta, daca vreti sa fim din nou o echipa europeana atunci: - nu mai cumparati sau cititi fitzuica ESO - nu accesati site-ul ESO, sa nu aiba nici un trafic, doar de la propriii slujbasi. Oricum nu se poate citi nimis, propaganda mititeleasca si cenzura la postinguri!! - nu mergeti la stadion, nu cumparati articole vandute in numele echipei noastre - nu incurajati nici o alta afacere locala a ciocoiului!
Valoarea, nene Adriene valoarea!nu norocul.
gatu masi de dorel stoica tranteste meci du pa meci, ca sin sezonu trecut, eram in europa daca nu era el... Rusineeeee
Anul asta nu are cum sa ne scape campionatul si nici cupa!!! o sa facem eventul dupa 18 ani!!! avem noi ceva ghinion dar nu o sa mai tina decat vreo 27 de etape!!!
Rezultat conform cu "aportul" suporterilor olteni din tribune. Ca sa ceri trebuie sa si oferi. Dincolo de greselile lui Mititelu sau Mogosanu nu se poate ca la un meci cu Rapidul sa fie o asistenta asa redusa. Si apropo, desi in ziarele din Bucuresti nu se va scrie, a fost offside la Buga in momentul in care Ionita a trimis balonul spre poarta la golul doi al Rapidului...
TREBUIE SA RECUNOASTEM CA AIA DE LA RAPID AU FOST MAI BUNI ASTAZI!! MECI FRUMOS. HAI STIINTA. BAFTA RAPID
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.