Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
„Egoul nu-i permite! Cristiano, nu vrem să te ucidem, dar...” » Incredibil ce au scris portughezii despre Ronaldo, după eliminarea de la Mondial
0
SUA - Belgia, în optimile Campionatului Mondial » Încă un gol în debutul reprizei secunde după o gafă a portarului
0
Selecționerul Portugaliei confirmă despărțirea: „Este sfârșitul unui ciclu”
0
„Nu urmăresc recordurile, ele mă urmăresc pe mine” » Cristiano Ronaldo, după eliminarea de la Mondial: „Portugalia nu câștigase nimic înainte”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
Nu mai sunt oameni drepți, cu caracter puternic!!!Banii vorbesc...vorba Holografului!!!
De ce ar fi venit lung la clona din booveni???
Abuzzz, Cabuuzzz, Matahuzzz.. ! O lua iar cu abuzul booveanul. Sa informam corect Opinia Publica. Dezafilierea nu a fost un Abuz, a fost gasita de Instante conforma cu prevederile statutare FRF. Asta a fost decizia de dezafiliere... Faptul ca acei jucatori au fost declarati liberi de catre FRF, LPF ...cand ei constituiau "o poprire " din partea Fiscului a fost considerat o neregula de catre procurori si ...un abuz al celor 2 institutii. Nu au platit Sandu si Mitica pentru ca acel fel de abuz fusese declasat de lege si nu mai constituia o infractiune.
...lumea nu stie dar in 2011 cand a fost dezafiliata echipa lui mititelu avea datorii uriase ...nu mai platise jucatorii de 6-8 luni era in faliment cum bine zice lung jr...care nu primise niciun ban din salariu ...asa il ajuta ?
Tataica, vezi ca mai jos oleaca se transmite live Univestitatea Craiova - Slavia Sofia. Ia de te uita. Aliluia.
Mititelule ești irecuperabil , lasă oamenii în pace , ți-aș recomanda să te apuci de lucruri serioase dar nu ești în stare doar scoți din gură numai prostii .
... sentimentul milei care ma incearca pentru acest batran infractor ...ma incearca pentru toti infractorii tarii ...mititelu se pregateste sa cedeze in fata fcsb bului ...mi e mila de acest lotru al Olteniei care ia de la saraci si da la bogati ...un Robin Hood ...pe invers ...
mititelu a ratat iar o ocazie buna sa taca. Tin cu FCU, dar Lung Jr. are dreptate. El a fost angajat la societatea aflata in faliment. Si probabil la altele, ca brutaru' tot schimba firma ca sa scape de datorii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.