Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu Gane pe bancă » Start de partidă la Bratislava
29
Ciprian Marica, fără ocolişuri după ratarea calificării la Mondial: „FRF se va ascunde în spatele lui Hagi”
0
S-a terminat! FRF anunță plecarea lui Mircea Lucescu: „Să-i mulțumim”
1
„A fost un șoc” » Ultimele mesaje din tabăra României, cu o ora înaintea meciului cu Slovacia
0
Știri din fotbal internațional
Barajele pentru Campionatul Mondial » Europa își află ACUM ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
A început Kosovo - Turcia, duelul decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
Imagini dramatice! Selecționerul a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton, fost șef de cabinet al lui Sorin Grindeanu, a fost reținut ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Din păcate daca nu faci față presiunii care ii aici la FCSB degeaba ai valoare
Are deja mental coach, pe Dl Becali. Mutu mai bine i-ar recomanda sa traga linie si sa analizeze ce a facut gresit.
Stefanescu parca a uitat fotbalul de cand a plecat de la Sepsi, trecand printr-o acuta eclipsa de forma, el nemaireusind sa-si scoata adversarii din joc prin dribling, gresind foarte multe pase si centrari si tragand slab de la distanta. E adevarat ca nu a avut timp sa se integreze in echipa, dar cand ai mingea la picior si ti-o ia adversarul ca in curtea scolii nu mai e vorba de integrare in echipa, ci de indolenta sau lipsa de concentrare, una din doua, ca valoare a demonstrat ca avea atunci cand evolua pentru Sepsi. Eu unul sper sa-si revina cat mai curand, in primul rand pentru binele lui, dar si pentru cel al FCSB-ului si, de ce nu, al echipei nationale. Ar fi pacat sa se aleaga praful si de Stefanescu in urma transferului la FCSB, asa cum s-a intamplat cu numerosi alti fotbalisti romani de perspectiva care s-au perindat pe acolo.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.