Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
0
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Alexandru Musi, după remiza cu Petrolul: „E frustrant!”
0
Cătălin Cîrjan, despre situația impresarului său, suspendat pentru pariuri: „E parte din familia mea”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski a vorbit cu Nicușor Dan despre energia din Ucraina: ...
Libertatea
wa baieti, nu vedeti ca in romania vin numai <vedete> din argentina si portugalia ,da , va intreb ceva? Cati dintre voi au fost p un stadion de peste 50000 locuri? auzi vor europene in romanica! unde? p stadioane din al 2lea razboi mondial? apropo !porumboiu vrea sa ia exemplu d la cfr cluj sa fak ekipa d stranieri .da oare un stadion nu face?k doar are bani.
sa va fie rusine inputitilor otelul - tarani(vl) 1-1 se va face dreptate scarbosilor ionut galati
sa-l ia vasluiul pe stoichita si pe urma sa-l puna in guinness book ca cel plimbat in mai multe tari si liber de contract la toate televiziunile.bai porumboiule unde-i gasesti ma ca te vredeam mai istet in ale fotbalului.nu vezi ca a ttrebuit sa rezolvi singur cu intertoto? daca mai erau 7-8 etape cu sandoi retrogradai sigur.
Ba...hoti sau nehoti... Cine stie regulamentul e regulament. A se vedea cazul bricheta. Asta e...traim intr-o lume care nu e intotdeauna dreapta. Asta e fotbalul romanesc si cu asta defilam. Cat despre faptul ca Porumboiu a dat meciul cu Steaua...gresit. Dorinel a dat meciul cu Steaua ...de asta a fost dat afara. I-mi pare tare rau pt ca Dorinel e un antrenor de mare valoare dar sa nu uitam ca a jucat la Steaua si ca..banul este ochiul dracului. Multumesc Iasului pentru verticalitate. Respect
domnule porumboiu dati afara toti rahatii de la fc vaslui si sper din tot sufletul la anu sa fim campioni!! adul pe dinu patriciu sa fim si noy bogatii romaniei
esti tare prost adriane.ne vei face de ris in europa.asta e antrenor???
CU TOTII PE MUNICIPAL PT UEFA !!!!
nesimtitule soarele tau este Mircea Sandu. Sa fii blestemat, as sa-ti ajute dumnezeu,te blestem sa intri in puscarie cu tot cu "nasul"
Евроремонт квартир и офисов. От 100 у.е. за кв.м. От 150 у.е. за кв.м. с нашего чернового материала. Гарантия. Качество. Опыт работы 15 лет. Смета и договор по желанию заказчика. Возможен кредит. 8(096)401-35-72 Руслан [email protected] http://zhorik.ucoz.ru/
ce mai scandal....mai dava in poool.aa mea si pe voi de galateni care mai nou pretindeti ca nu sunteti moldoveni...marlani idiotzi!!! ASTA E REGILAMENTUL SI SE RESPECTA SI CAT DESPRE FALSII VASLUIENI MAI LUATZI POOOLLL...AAAA FORZZA VASLUI!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.