Alte știri din fotbal
Atacă violent comentariul TV de la Turcia - România: „Două țațe, doi moșnegi ramoliți! Grădinescu ar trebui să iasă la pensie, e dezagreabil! Ați văzut ideea lor șocantă?!”
1
Urmează zile decisive la FRF! » „Dacă eu îi găsesc ofertă în 10 zile, Hagi NU se mai duce la națională”
0
Rusescu a ieșit „la tablă” și a tranșat faza golului din Turcia - România: „El face toți banii, 80% din gol!”
0
Fostul jucător al naționalei: „Voi ați văzut asta la golul Turciei? Incredibil! Pițurcă avea o vorbă”
0
Știri din fotbal internațional
Selecao îngenuncheată, suporterii îl cer pe Neymar! » Reacția lui Carlo Ancelotti
0
Probleme pentru Argentina: atacantul ratează Mondialul
0
Primă specială pentru jucătorii din Kosovo după victoria contra Slovaciei
0
După o victorie dificilă, selecționerul Gattuso este încrezător în calificarea la Mondial: „Suntem pregătiți”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Sunt absolut dezamăgit. Oameni, fie ei și jucători de fotbal, pămuiți în Vaslui?!?!?! E supremă aberație. În Vaslui este cu toporul, cu bâta, cu furca... La porumboiu era normal că vină cu securea, cu secera... Palma este exclusă din start.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Folcloriste asa se scrie in Limba Romana.
Nu știu dacă Porumboiu a pălmuit vreun jucător, ce știu mai mulți e că Porumboiu *** Panait!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da' ce Mitică,ai ramas cu traume de când va batea Vasluiul pe unde va prindea? LASATI NE SA NE PREGATIM PTR CL????????????????????! MOR DE RÂS SI ACUM CÂND ÎMI AMINTESC????????????????! OHH DOAMNE CE VREMURI BUNE!!!
Adevarul și realitatea se transformă în margarete pt pseudo-Ziariști , ei le văd jigniri , ofense , etc. etc.
Ignoră-l, pentru că e pe dinafară!
Daniele bunul simț se pare că nu face casă bună cu tine. Eu am scris că doar am o bănuială și nimic mai mult. Pe de alta parte limbajul lui Porumboiu lasă de dorit.
E bine că fotbalul românesc a scăpat de Porumboiu și de alții ca el. Chiar dacă acum suntem mai jos din punct de vedere al performanței, măcar nu mai vedem personajele alea grotești, gen Corleone, Giovani, Borcea, Iancu, Pinalty și restul. Au mai rămas Becali și Mititelu, ultimii mohicani.
Butelie de la Moldova, cum i-a zis Balaj ai :)) se tot "taia pe burta", tipa ca din gura de sarpe despre cat de furat a fost el in toti anii in care si-a investit pana si ultimul leut intr-o echipa dintr-un oras c-o populatie de max. 55.000 de mii (asta da management de performanta, strategie profesionista in urma unui studiu de piata bineinteles...) dar pana sa-l fure altii aflam ca moldoveanul nostru se cam sabota si singur cu apucaturile lui "parintesti".
Măi prostea, cum poți să mănînci atît de mult, fără să știi despre ce e vorba !? Ai fost acolo, văd că știi tot, doar că tu ești din Teleorman !!! Porumboiu chiar a avut echipă și chiar a fost furat măi prostache ! Cît despre Panait, știm cu toții !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.