Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
0
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
0
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Vești bune pentru Luis Enrique înainte de finala Ligii Campionilor
0
Decizie-bombă: Southampton, descalificată din lupta la promovare, fiindcă și-a spionat adversara
1
Surpriză în Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League
1
Marele Fabio Capello se simte mândru că l-a antrenat pe Cristi Chivu: „Se vede că i-a rămas un pic din mine!”
0
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Cinci măsuri de forță pe care Uniunea Europeană le poate folosi într-un ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Emil Gânj, condamnat pe viață. Ce s-a întâmplat în procesul celui mai ...
Libertatea
Ce glume fac unii oligofreni crapidisti :)) Cica "sa se omologheze rezultatul din minutul 73" :))) Sunteti penali, si la propriu, si la figurat :)))))))
Normal ar fi sa se reia meciul de la 1-0 din min 73. Sa se tina cont de ce se intampla pe teren nu in tribune,k nu joaca aia din tribune. Nu e normal sa sufere mai ales jucatorii din cauza unui idiot frustrat! NU sunt nici rapidist nici stelist dar parerea mea e ca tre sa se reia meciul fara spectatori, din min 73! Iar dak castiga steaua sper sa le dea gigi banii pe prime ca ii merita din plin!!
sunt deacord cu decizia luata de arbitru
consider k ar fi corect sa se rejoace meciul de la inceput fara spectatori si sa se dea o pedeapsa f aspra......ca in cazul englezilor......dupa c Uefa i-a suspendat din orice competitie pe plan european s-au linistit....dak tot se omoara astia pt CHL d c sa nu fim suspendati vreo 3 ani toti....sa vezi atunci c liniste o sa fie.....jucam k ratatii in cupa romaniei si campionat.....mi-e imi pare rau k s-a ajuns la lucruri d'astea....
a fost jaf la drumul mare ....intrati si nu o sa va para rau...
de acord cu masurile impotriva rapidului cu o singura conditie: sa se aplice regulamentul si sa fie depunctate si echipele a caror oficiali au iesit in fata cu declaratii suburbane. asa steaua probabil ca s-ar bate la retrogradare sau ar fi deja retrogradata
lovin = vai de steaua lui
sa se lase Romania de fotbal.........cel mai CORECT.......
3-0 pt Steaua CLAR!!!! sa se invete minte tiganii astia si sa nu mai comenteze ca de ce le-am pus plasa in ghencea. sa se respecte legea,altfel nu se rezolva nimic si se duce de rapa fotbalu romanesc.
Nu conteaza daca au aruncat rapidistii sau a fost un infiltrat. Cand indivizii vor fi identificati, nu poti sti despre ei ca sunt rapidisti, stelisti, etc, ca nu scrie pe buletin. Urasc Steaua, dar chiar daca stelistii ar fi aruncat cu caramizi, tot vina clubului Rapid ar fi fost pentru ca nu a asigurat desfasurarea meciului in conditii normale. S-a ajuns ca meciul acasa sa fie un dezavantaj. Nu exista nici o justificare pt violenta pe stadioane.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.