Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

AIURITOR » Un jucător de la FC Voluntari, izbucnire rasistă față de Steaua: "Peluza «Monștrilor»"

« Înapoi la articol

Comentarii (121) Adaugă comentariu

Marian Ghergus  •  18 Iulie 2017, 20:34

saracii...au avut si vor avea mereu boala pe ***

Nello Milano  •  18 Iulie 2017, 01:04

***

DM Bob  •  18 Iulie 2017, 00:40

DATI *** DE O PARTE SI NU MAI AVEM FOTBAL !

randoomoierul  •  17 Iulie 2017, 22:18

Postat de saviola3_4 pe 17 Iulie 2017, 18:09

ca numar e clar ca i avem pe cei mai multi, ca procent iti spun eu ca rapidstii stauj cel mai bine, oricum e irelevant, am amici rromi dinamovisti, si nu unul chiar mai multi, unul dintre ei e un fost coleg de munca, de fapt doi, unul din ei merge si in galerie, in pch destul de des.

***************

88gore88  •  17 Iulie 2017, 20:36

Rasism sau nu , dar cand vad poza inclin sa-i dau dreptate.Si putini si urâti...

bigd  •  17 Iulie 2017, 19:54

Postat de sadiku pe 17 Iulie 2017, 18:39

Saviola cand ti-ai luat prima data computer ....ce aplicatie ai deschis cand ai intrat in windows ????? ....

Mai zi-mi odata, ce telefon ai?:))

zizu  •  17 Iulie 2017, 19:49

Postat de catalynn pe 17 Iulie 2017, 19:30

Bai nene, unde e, e!, chapeau Asta e cugetarea zilei! Nu il sufăr io pe Bakunin, insa si el a avut una de geniu cand întreba cineva unde poate găsi un tricou cu Dinamo si răspunsul a fost: in primul tomberon :-)))

exact la domiciliul lui bakunin...

ares2024  •  17 Iulie 2017, 19:32

Nu mai fiti rasisti,*** !!!!

catalynn  •  17 Iulie 2017, 19:30

Postat de fangigi pe 17 Iulie 2017, 18:56

Si apoi s-a dus direct sa caute in Recycle Bin!;)

Bai nene, unde e, e!, chapeau Asta e cugetarea zilei! Nu il sufăr io pe Bakunin, insa si el a avut una de geniu cand întreba cineva unde poate găsi un tricou cu Dinamo si răspunsul a fost: in primul tomberon :-)))

iosif_vs  •  17 Iulie 2017, 19:18

Postat de moshu_cel_shukar pe 17 Iulie 2017, 18:38

El (și acum) preferă MS-Dos.

Slujitorii lui Gelu prefera GHIVECELE

«

1

2 3 4 5

...

13 »
«

»