Alte știri din fotbal
A rezistat doar 6 luni în România » Mijlocașul lui Oțelul semnează în Cipru
0
Hermannstadt și Poli Iași au primit licența pentru Liga 2, dar CS Dinamo și Ionuț Chirilă încă speră
0
Unde a strălucit fotbalistul ofertat de Becali: „Cel mai bun din campionat”
0
Cristian Neguț și-a găsit echipă, după dezastrul de la Hermannstadt: „Avem un acord”
0
Știri din fotbal internațional
Top 5 controverse ale Campionatului Mondial: Aroganța lui Trump, eliminarea „aranjată” a Iranului și VARgentina
0
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Liverpool a respins o nouă ofertă de la Inter pentru jucătorul dorit cu ardoare de Cristi Chivu
0
Au parcurs jumătate din ocolul Pământului! » Naționala cu cele mai lungi deplasări la actualul Mondial
0
Lifestyle
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
0
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
2
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Motivul pentru care Marian Ceaușescu l-a urmărit pe Ilie Bolojan cu o cușcă ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
Ziaristii re....tardati de la jeeesp.
Ajuns în laţul DIICOT, Dan Capră are şi alte dosare » Plus: clasamentul ligii penale şi falite . Serios ? WTF ??? este un concurs ceva in sediul GSP ? se acorda un premiu pentru cel mai slab "ziarist" asta-i titlu de articol profesionist ? . © Acest site este parte a INTACT MEDIA GROUP
incepe sa puroieze buboiul numit Liga1 . . Forzza DNA !!!!!!!!!
interesant, a fost nevoie de TREI jurnalisti sa mazgaleasca acest articol ? atunci, daca sunteti asa de multi, de ce majoritatea articolelor sunt semnate.... ANONIM ?
Comunicatul otpimist . " ASTEPTAM CA SITUATIA PATRONULUI SI DIRECTORULUI GENERAL SA SE REZOLVE FAVORABIL . Comunicatul realist . Ii mai vedem peste 10 ani . Pa PD !! Pa PDL !!
Mai sunt doar cateva cluburi fara fisa de pontaj la DNA. Dar, cum spunea cekistul Beria: " nu exista nevinovati; exista doar persoane de care nu ne-am ocupat inca!".
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.