Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Ajutor de la o legendă pentru Dinamo » Rivaldinho a dezvăluit ce a discutat cu tatăl său despre Athletic Bilbao

« Înapoi la articol

Comentarii (18) Adaugă comentariu

Ion-Nelu Nistor  •  17 Iulie 2017, 17:21

adevarat ajutor.

the_cobbler  •  17 Iulie 2017, 14:51

Postat de the_cobbler pe 17 Iulie 2017, 14:38

***

Eu doar v-am încercat, tova(r)ași, să văd dacă vă pricepeți la cenzură. Surprinzător, chiar mai bine decât tova(r)așul Postelnicu !

the_cobbler  •  17 Iulie 2017, 14:38

Postat de waves pe 17 Iulie 2017, 14:38

Ăstia sunteti voi oltenii ,te ai simtit c omunistule...

***

moshu_cel_shukar  •  17 Iulie 2017, 14:34

Postat de gametable08 pe 17 Iulie 2017, 14:31

Domnule jurnalist ai halucinatii ? unde este ajutorul ? este doar o convorbire si atat fara sfaturi fara nimic,un titlu ieftin de articol ca de obicei,cat despre Rivaldinho viseaza mult,campioni? poate cam pioni :)) acest jucator in afara ca loveste mingea bine cu capul nu stie sa faca nimic.nu are nimic din talentul tatalui sau.nici suturi nici dribling nici nimic.este un jucator de Liga a 2a sau de dinamo :)) .ce calificare ma?astia de au fost umiliti in amicale de no name'uri?:))

"cat despre Rivaldinho"...alături de Salomao, poate băga mortul în casă multor aroganți! Unul centrează, celălalt dă (bine) cu capul. Ne aducem aminte de cuplul Lucescu - Dudu Georgescu sau, în anii '90, Demolari - Viorel Moldovan. De ce râzi, bă ?

waves  •  17 Iulie 2017, 14:38

Postat de the_cobbler pe 17 Iulie 2017, 14:15

"dezgroapa morții sa le bage o andrea in inima...." Tova(r)ășe, se bat apropouri?

Ăstia sunteti voi oltenii ,te ai simtit c omunistule...

gametable08  •  17 Iulie 2017, 14:31

Domnule jurnalist ai halucinatii ? unde este ajutorul ? este doar o convorbire si atat fara sfaturi fara nimic,un titlu ieftin de articol ca de obicei,cat despre Rivaldinho viseaza mult,campioni? poate cam pioni :)) acest jucator in afara ca loveste mingea bine cu capul nu stie sa faca nimic.nu are nimic din talentul tatalui sau.nici suturi nici dribling nici nimic.este un jucator de Liga a 2a sau de dinamo :)) .ce calificare ma?astia de au fost umiliti in amicale de no name'uri?:))

moshu_cel_shukar  •  17 Iulie 2017, 14:18

Postat de John Milne pe 17 Iulie 2017, 13:41

Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha

Să-nțeleg, ți-a mers bine azi. Cât ai strâns?

John Milne  •  17 Iulie 2017, 14:18

Postat de hitman222 pe 17 Iulie 2017, 14:20

Ai innebunit?

Ce doresti shitman222 ?

the_cobbler  •  17 Iulie 2017, 14:15

Postat de waves pe 17 Iulie 2017, 14:14

Posibil tot joacă la Târgu Jiu , eu nu vad la Craiova un stadion gata terminat , se intampla ceva, pune cineva o bomba la inaugurare , asa e la olteni se omoară la nunta , SII dezgroapa morții sa le bage o andrea in inima....

"dezgroapa morții sa le bage o andrea in inima...." Tova(r)ășe, se bat apropouri?

hitman222  •  17 Iulie 2017, 14:20