Comentarii (417)
doru5
doru5  •  15 Aprilie 2015, 19:13
Postat de alexbibirica1 pe 15 Aprilie 2015, 19:07

nu inteleg de ce angajatii FRF iau apararea celor de la asociatia sportiva ardealul tg mures ... ma refer aici la domnul Andrei Vochin ... pai domnule Andrei Vochin, avram a fost bagat la inchisoare pt favorizarea echiepi din tg mures ! oricum vor fi multi care vor face plangere la UEFA in ceeace o priveste pe asa tg mures :)

Ca sa nu mai vb aiurea *** iti spun care era manevra!!!! Tudor , Kovacs si Marius Avram erau trimisi la echipele mici , sa le nenoroceasca cu arbitrajele!!! Apoi cand cluburile mici se plangeau , li se spunea ca trebuie sa plateasca sa fie ferite de cei 3 nenorociti!! Pentru asta s-au dat bani , ***!!!! Asta era manevra de la FRF , cluburile mici trebuiau sa plateasca sa nu fie furate pe fata!!! dar tu *** vorbeste in continuare , ramai *** cum te-ai nascut!!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

craz1est
craz1est  •  15 Aprilie 2015, 19:10
Postat de craz1est pe 15 Aprilie 2015, 19:08

Sa *** ceva aia de la Nyon ; sa se uite mai bine ca din 18 echipe ; jumate sunt in insolventa , 4 retrogradeaza , 2 n-au drept de joc ; 2 n-au patron si una urmeaza sa fie depunctata; inseamna ca nu ne mai prezentam in cupele europene in sezonul 2015/2016......

mi-a zis un prieten ca s-ar putea ca echipele ce vor promova din Liga a2a sa mearga direct in cupele europene anul asta. :)

craz1est
craz1est  •  15 Aprilie 2015, 19:08

Sa *** ceva aia de la Nyon ; sa se uite mai bine ca din 18 echipe ; jumate sunt in insolventa , 4 retrogradeaza , 2 n-au drept de joc ; 2 n-au patron si una urmeaza sa fie depunctata; inseamna ca nu ne mai prezentam in cupele europene in sezonul 2015/2016......

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mitroi2008
mitroi2008  •  15 Aprilie 2015, 18:19
Postat de randoom_._ pe 15 Aprilie 2015, 18:09

corect,astia de la asa tg mures sunt niste milogi oridinari. treaba este clara, tg mures o sa fie retrogradata. pacat numai ca locul 13 o sa scape de retrogradare. sper sa nu prinda rapid locul 13. dar ati avut voi grija de asta,ati batut rapid tur retur si ati pierdut cu toate contracandidatele de la retrogradare a rapidului.

Buna observatie! Imi aduc aminte ce se lingeau pe bot suporterii celor doua echipe, inainte de retur, si isi urau numai de bine! Intre timp, Dinamo a stat *** cu toate contracandidatele (brasov, chiajna, iasi), dupa care si-a revenit tocmai la meciul cu Rapidul. *** i-au pacalit in sfarsit pe ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  15 Aprilie 2015, 18:09
Postat de ultra_tei pe 15 Aprilie 2015, 17:50

***

corect,astia de la asa tg mures sunt niste milogi oridinari. treaba este clara, tg mures o sa fie retrogradata. pacat numai ca locul 13 o sa scape de retrogradare. sper sa nu prinda rapid locul 13. dar ati avut voi grija de asta,ati batut rapid tur retur si ati pierdut cu toate contracandidatele de la retrogradare a rapidului.

conasu_boeru
conasu_boeru  •  15 Aprilie 2015, 18:03
Postat de lalisezaricanebraska pe 15 Aprilie 2015, 14:34

DINAMO POATE REDEVENI O FORȚĂ ÎN FOTBAL DOAR DACĂ ÎN ROMÂNIA SE REINSTAUREAZĂ COMUNISMUL si Anghelache sa devina următorul secretar general al PCR . :))))) Dudu Georgescu a primit un apartament de la Negoiță si Anghelache dar a trebuit sa-l refuze întrucât era amplasat la Phenian in Coreea de Nord, singura tara din lume unde cluburile de fotbal sunt inca conduse de tovarăși generali comuniști.

Nu vezi ca esti rasuflat cu snoavele astea ?

conasu_boeru
conasu_boeru  •  15 Aprilie 2015, 17:59
Postat de disclosure pe 15 Aprilie 2015, 14:45

Lasa demagogia....

Da, da demagogie, da...e greu de digerat adevarul !? Ce e neadevarat din ce am zis ? Nu ai ce sa zici ......dar in loc sa recunosti tot timpul schimbati subiectul ! Oricum, o sa fie al treilea campionat la fel ca celelalte doua ! Daca ASA castiga, o sa castige mult mai meritat decat voi !

ultra_tei
ultra_tei  •  15 Aprilie 2015, 17:50

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

disclosure
disclosure  •  15 Aprilie 2015, 17:01
Postat de valiza.epo pe 15 Aprilie 2015, 16:32

Vezi cat esti de ***, vaalahule ***?! Habar n-ai ca CFR Cluj s-a infiintat IN UNGARIA, nu in Romania. In 1907, cand in Romania nici nu se stia cum arata o minge de fotbal, Clujul facea parte din Ungaria, ***!! La fel ca in perioada 1940-1945 cand TOATE echipele din Ardealul cedat au jucat in campionatul Ungariei!!! De unde sa stie un *** *** ca tine istorie. Tu stii doar isterie!

Toate mai putin u cluj , se vede ca esti *** si esti un propagandist trist.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

disclosure
disclosure  •  15 Aprilie 2015, 16:59
Postat de valiza.epo pe 15 Aprilie 2015, 16:56

Steaua a fost condamnata de UEFA pentru coruptie la excludere pe timp de un an, nu cinci ani! Si nu a fost depunctata in 2008. A terminat la un punct in urma CFR-ului.

Tu nu stii ce inseamna coruptie *** , esti prea *** , ai trait degeaba prestand pentru diversi oameni propaganda pe diverse forumuri. Ca o *** , asta esti.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • •••
  • 42
Comentează