Alte știri din fotbal
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Dinamo are înlocuitor pentru Kennedy Boateng: „Nici nu mă așteptam”
0
Dan Alexa și Poli Timișoara atacă promovarea în Superligă: 11 transferuri prezentate oficial
0
Real Madrid, gata să bată recordul în transferuri pentru o jucătoare de 19 ani
0
Știri din fotbal internațional
Artista argentiniană care a făcut carieră în România, uimită de ce a văzut în centrul Bucureștiului, în timp ce Messi făcea furori la Mondial: „Cea mai mare surpriză”
0
Nicolae Mitea a ratat mutarea la Barcelona, acum e antrenor în academia catalanilor din România: „Mister, mi-au spus mami cu tati că ai jucat acolo”
0
E la mare căutare în Italia! Formațiile din Serie A discută pentru golgheterul Germaniei de la Mondial
0
Echipe de start la Portugalia - Uzbekistan » Decizia în privința lui Cristiano Ronaldo
3
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
Ce naspa ... si vroiam sa vad cum trece Torje in viteza de geraldo
Adio se spune cand te desparti de cineva ,dupa o relatie ,cineva drag ,ai pareri de rau ?:))Ai noroc ca nu-mi plac barbatii mai p u t za mica...:))
ok, am incheiat discutia cu tine, esti un r-e-t-a-r-d si nu te poti indrepta, adio!
Sa inteleg ca tu nici citi ca lumea nu stii ?Te iei dupa imagini ca si copii aia mici ?:)Care e mai colorata ,o alegi ,citeste titlul intai baiete !
Esti de ras ,atita mai pot zice ...Sincer ,nu am sa fac 400 de km sa ma intalnesc cu un ratat care vine sau nu !si inca ceva ,nu mai plinge atita ,nu ai patit nimic !Caps lock off ,nu suntem orbi nici unul ,probabil tu porti ochelari de aia fund de borcan !
imaginea de la acest site m-a facut sa intru pe acest articol, nicidecum steaua sau dinamo, ca defapt urasc aceste doua echipe!
DA-MI O INTALNIRE, TE ROG FRUMOS, SUNT DISPUS SA NE VEDEM, SI VEZI CA NU TI-AM JIGNIT FAMILIA CUM AI FACUT-O TU. AI GRIJA CUM VORBESTI DE O PERSOANA CARE NU ARE NICIO LEGATURA CU CEEA CE AVEM NOI.
Deja am facut pe mine sa stii ,cica el e intelept dar deja ameninta ,daca erai asa destept dadeai o replica mai "inteligenta" .Bataia exprima frustrarea din tine si faptul ca te-am surclasat ,macar psihic ,un fleac ,l-am ciuruit si pe asta !Adevarul e ca te bat si cu o mana dar toti sunteti tari in spatele monitorului...
te dai mare cand nu te poti afisa practic, ca altfel cred ca ti-as indoi putin oasele alea de ret@rd, inteleptul cedeaza primul in situatiile astea, hai pa, ca nu am cu cine sta de vorba, aaaa si era sa uit, cat a fost scorul in ultima intalnire rapid-steaua??? 5-1 iti zice ceva??? nu mai comentam nimic in locul tau...
Nu ,noi suntem aici pt ca este ceva legat de steaua in acest articol ,ne intrebam ,tu ce spaghetele noastre cauti aici ???Vezi ca am auzit un croncanit ,te striga mami tau la masa ,a prins ceva in cioc!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.