Alte știri din fotbal
Gigi Becali a anunțat plecarea lui Darius Olaru de la FCSB: „Pentru că a fost om cuminte, îi dau drumul”
0
Culisele transferului lui Anderson Ceara la FCSB » Salariul și procentul păstrat de Csikszereda
0
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
A rămas fără suporteri! Naționala Iranului, lovită dur în SUA
0
„E mai bun decât Mourinho” » Iker Casillas propune un antrenor spaniol din La Liga
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Cainii latra ursu' trece.La mijlocul reprizei a doua timp de 15 min unirea nu a atins mingea.
Bai VIK ,lasa-ne in amarul nostru,te mai bagi si tu ca musca in lapte ,are dreptate gogu,dupa ce ca a viciat rezultatul,boul ala de arbitru nu a dat nici penalty,cum sa mai joci cind iti taie elanul in halul asta.taci si veziti de treaba ta.bucura-te de puncte si asta e,nu mai tot zice ca asa si pe dincolo.
cred cel care a scris acest articol a vazut alt meci. Unirea nu a fost deloc sub Brasov ca sa fie "NEAGRA", asa cum e titlul articolului. Eu cred ca si voi ziaristii scrieti asa de mantuiala,va luati banii si ... vorba aceea, mintiti poporu cu televizoru. Si chiar asa, Unirea, international curtea de arges, de ce nu sunt televizate? imi permit sa intreb chiar daca ma uit la GSP TV prin vecini, ca nu imi fac abonament nici sa ma platiti greutatea mea in aur.
daca joaca unirea asa cum a jucat cu Brasovul (care a jucat destul de slab), va evita retrogradarea. A fost peste Brasov in prima repriza si la egalitate in cea de-a doua. dar fotbalul se joaca pe goluri si brasovul a avutmai mult noroc azi. Hai Unirea! Respect Brasov!
gogule vezi ca portarul vostru tragea de timp la 1-0 pt noi,cat despre meci nu ati jucat mai nimic nu va mai plangeti atat de arbitraj poate sa fie o greseala omeneasca nu va furat daca voiati un egal mai trebuiau si jucatorii vostrii sa invete sa traga la poarta din 6 metrii si fara portar.nu te mai plange ca daca jucati ca astazi nu faceti nici pct-ele care le-a facut buzaul
NU ESTE POSIBIL SA ITI BATI JOC ASA ACASA DE O ECHIPA CARE ARE DOAR AMBITIE SI SUPORTERI CU SPERANTZA CARE PATESC UN BILET CAT LA AC MILAN IN PELUZA CA SA VADA PANA LA URMA CIRCUL A 3 INCOMPETENTZI SI CUM SE STRADUIESC FAVORITZII LOR IN ZADAR. RUSINE VOUA SI RUSINE CELOR CARE NU IAU MASURILE CARE SE IMPUN PT A AVEA UN ARBITRAJ DECENT IN ROMANIA. SPER SA AJUNGA TOTI CA PENESCU CEL PUTIN
RUSINE FRATZILOR PENTRU ARTICOLUL ASTA. PROBABIL E SCRIS DIN POVESTI, CATEGORIC DOMNUL... DAN BRIE A VAZUT ALT MECI DECAT SUPORTERII. IN PRIMUL RAND RUSINE PT MIZERIA CARE O FACE TRUSTUL VOSTRU DE DOI LEI CU TELEVIZAREA. ALTFEL POATE STATEAU LUCRURILE SI SE COMENTA PARTIDA DAK VEDEA TOATA TZARA MIZERIA DE LA ACEST MECI. A FOST GOL DOMNILOR LA FAZA IN CARE "S-A RUPT POARTA" CA SA-U PRABUSIT TOTI IN POARTA, IAR ASTA SE NUMESTE VICIERE DE REZULTAT, FARA SA MAI VORBIM CA IN ACEEASI FAZA A
degeaba a plans tusierul,trebuia sa planga intreaga brigada,care a stricat jocul.parerea mea personala e ca,alba iulia merita cel putin un egal.bafta in continuare si sa va salvati de la retrogradare,nu aveti echipa rea.p.s. arbitrajul din romania e jale
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.