Alte știri din fotbal
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
0
După înfrângerea cu Metaloglobus, ultrașii lui Farul Constanța au luat foc: „Jucători de Serie B, vă rupem picioarele!”
0
Florin Bratu, mesaj după victoria care a trimis Farul la baraj: „Nu cred că meritau situația asta”
0
Știri din fotbal internațional
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
0
ȘOCUL serii în fotbalul european: Pep Guardiola pleacă de la Manchester City
2
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Donald Trump pune o singură condiție Iranului pentru a renunța definitiv la ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Il vreau pe nea Gigi, Vardy! Iar fcsb e Steaua. De fapt fcsb nici nu exista, e doar Steaua. Unica. Vezi?!
Iar Luțu...ministru de externe!
Ma repet Bastenitos, Planeta se mișca, indiferent ca ne place 9 sau nu. "Things change" e primul lucru care se învață in Clasa a III-a in America. E bine? E rău? Ce importanta are asta? Things change. Ce vreau sa spun este ca progresam. Daca pana mai ieri întrebarea era "este fcsb Steaua?" - azi întrebarea este: "Pe care îl vrei (cu stampila in buletin), pe Georgescu sau pe Becali?" See, B-Boy, this is what progress looks like.
La cat de *** e Romania nu ar fi o surpriza prea mare sa devina presedinte unul ca Becali.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Giovani ar fi Prim Ministru, Victor presedintele Senatului, Tudor la CCA, Banel Nicolita presedintele FRF iar memelusul presedintele Ligii! Se vor gasi posturi pentru Mitica Dragomir, mititelu senior si junior, Maic Rotaru ar fi ministru de finante si tot asa....delirium tremens!
Și tu faultezi limba română, deci alt suveranist de apă de izvor:)))!
Oooo, un adevărat susținător CG se recunoaște încă de la prima silabă!:)))
"Dezlantuitul" nu are voie sa candideze ca are antecedente penale! Daca vrea sa se sacrifice, sa se predea de buna voie ca sa fie "Innlantuit!"
Acum imagineaza-ti cum ar fi sa fim condusi de Georgescu! Cum ar fi sa ne cumparam informatie la pet de 2l,sa scapam de tot ce inseamna 5G pentru ca este periculos,sa ne apucam toti de crescut cai,sa nu ne mai vaccinam pentru ca nu exista boli daca nu le vedem,fara nasteri prin cezariana ca sunt tragedii si sa extragem nanocipurile din Fanta si Cola? Ar fi ceva de vis,chiar si fara benzina la 1 leu litru sau apa pura la robinet!
Nu are nici importanta scrisul corect, atata timp cat in fruntea tarii sunt niste ***...uita.te la membrii guvernului si ai sa intelegi,asta in cazul in care nu esti si tu un *** functional.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.