Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, siderat de noua cotă de piață a lui Ștefan Baiaram: „Dă cineva?”
0
Finanțarea-record de la bugetul local, aprobată în Superliga pentru noul sezon! » Steaua, surclasată
2
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
9
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Știri din fotbal internațional
Demitere neașteptată la Arsenal, la două săptămâni de la triumful din Premier League
0
Manchester United mută pentru fundașul lui Tottenham
0
Primele vederi de la Mondial » Ce am găsit lângă „Mexico City Stadium”: „De ce mi-ai adus aminte de asta?! Am amintiri triste cu românul «George»”
1
Olandezii au probleme și cu portarul! Deja l-au pierdut pe Jurrien Timber
0
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
e varza... cel putin la fotbal
Si Anarthosis Famagusta i-a umilit pe clujeni , cel putin asa tin eu minte, pe langa FC Copenhaga , Eindhoven si niste desculti de cehi.
Corect e "idolatrizeaza" maestre...La vocabularul tau ar trebui sa prestezi munci mai mult fizice
avea note de la 9 in sus....11,12,fb,eb... :))
Idolizeaza?Suna ca dracu,vorba lui Petre Roman.Cred ca mai nimerit ar fi fost sa scrii idolatrizeaza...Cam multe inexactitati pentru un articol atat de scurt.
robot lasa istoria si fa ce stii tu sa faci mai bn ...de la tn am invatat fotbal ...ma pot mandri ca am fost coleg cu un fotbalist adevarat...mare caracter ..bv tie alex ;)
cred că de fapt cfr cluj a învins roma pe terenul ei, eu aşa ţin minte :/
Hannibal a speriat dar n-a invins Roma si n-a cucerit-o niciodata, dimpotriva dupa ce a ajuns si a stat o perioada chiar lunga, in peninsula (zece ani + -), a fost contra atacat si s-a retras la Cartagena... si-apoi a pierdut batalia de la Zama. Ultima sa batalie :)
Hannibal a speriat dar n-a invins Roma si n-a cucerit-o niciodata, dimpotriva dupa ce a ajuns si a stat o perioada chiar lunga, in peninsula (zece ani + -), a fost contra atacat si s-a retras la Cartagena... si-apoi a pierdut batalia de la Zama. Ultima sa batalie :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.