Alte știri din fotbal
L-a văzut pe Darius Olaru în FCSB - Beșiktaș și s-a declarat surprins: „Nu o să înțeleg niciodată. Unii nu văd fotbal”
0
Mihai Stoica l-a contrazis pe Becali: „Ar fi o blasfemie. Asta i-am zis lui Gigi”
0
Gigi Becali râde de mutarea făcută de Dan Șucu: „Era rezervă la o echipă de liga a doua”
0
De la pungi în picioare și cașcaval pané la visul de a fi campion cu Rapid și a juca la Mondial: „Lumea spune «Uite-l și pe ăla! Stă cu cercei în urechi și îmi zice el mie»”
0
Știri din fotbal internațional
Am aflat a doua semifinalistă la Cupa Africii pe Națiuni » Superliga a rămas fără reprezentant în competiție
0
De necrezut! PSG vrea să îi ofere un salariu aproape dublu lui Ousmane Dembele, însă acesta refuză
0
După nici două luni, dublul campion al României este din nou liber de contract
0
Fundașul central Grigore Turda schimbă echipa
0
Lifestyle
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
2
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Cum arată fosta soție a lui Walter Zenga la 44 de ani » Apariție spectaculoasă la început de an
7
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
1.864.000 de euro sunt ceruți de la 8 români, care au fost prinși în țară ...
Libertatea
Jafuri în serie cu un Porsche: un român este acuzat că a jefuit 10 ...
Adevărul
Povești incredibile de la Brașov: „Am zbughit-o cu Lăcătuș. Ne atacau cu ...
GSP SPECIAL
Cât cheltuie România pentru mâncarea și confortul deținuților. Piepteni de ...
Libertatea
Cine spune de titlu? Să prindem măcar cupele europene. Oricum, dacă spunea în iulie cineva că vom fi pe locul 2 la sfârșitul anului ziceam că e *** :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cel mai bun jucator roman de la mijloc un sus ib momentul de fata. E folosit pe pozitia din care da randamentul cel mai mic si totuși joaca bine și acolo. El trebuie jucat in stanga dau inter stanga si ar fa mult mai mult la poarta intrand la interior pentru ca are un sut foarte bun. Are si capacitate de efort si de recuperare ca sa fie folosit inter.
Felicitări Alexandru pentru perseverența și realizările tale!!! Dacă vei conduce Rapidul spre titlu, vei intra în istorie!!! """Țintește spre lună! Chiar dacă nu reușești, măcar vei fi printre stele.""" Les Brown
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.