Alte știri din fotbal
Președintele unui club sportiv din România, arestat preventiv pentru 30 de zile, după ce ar fi agresat sexual o minoră de 12 ani
1
Zeljko Kopic și-a discutat viitorul în conferință: „Clubul trebuie să meargă înainte”
0
Mihai Stoica își pune rivalele în cap: „Am chef să mă laud! Eu văd ce alții nu văd”
0
Gigi Becali a anunțat toate venirile și plecările de la FCSB: Florinel Coman, Târnovanu și „Decuseara”
0
Știri din fotbal internațional
Vlad Dragomir termină sezonul cu un trofeu » Căpitanul a condus-o pe Pafos la a doua Cupă a Ciprului
0
FCSB începe cursa spre milioane de la UEFA » Ce sumă poate obține echipa roș-albastră
2
FCSB, cap de serie în fiecare tur » Cum poate arăta traseul spre grupa Conference League
0
Barcelona a anunțat transferul de 80 de milioane de euro: „Prinde-l dacă poți”
0
Lifestyle
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
5
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
3
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
10
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Un angajat al primăriei a găsit din întâmplare lingouri de aur de 40.000 de ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
Un suporter de tastatura n-are cum sa inteleaga fenomenul. Daca tu joci 10-15 minute pe meci si la final defilezi sfidator prin fata suporterilor, te-ai aranjat de pachet pentru acasa. Asta nu e fotbal ce joaca ei! Avem mare noroc ca avem punctele alea, fotbal 0 (zero)! Astia care o bubuiti de civilizati pe net as vrea sa va vad pe la cozi si in trafic cat sunteti de civilizati. Ca nu doar galeria Rapidului conduce prin Bucuresti si provincie.
Eh ce sa spun vine marele expert din exterior sa zica ca e gata. Dobre este un jucator bun, constant, daca a fost nesimtit cu oamenii nesimtiti cu el, asta se rezolva cand amandoua partile isi cer scuze si gata. Ce atata "la revedere" a raspuns la injuraturi, nici un suporter si nici o galerie nu sunt mai presus sa poata injura oricat ar chef fara sa li se atraga atentia. Le-ar placea mult unora sa fie scandal la Rapid, ca nu-l suporta pe Galca, trebuia sa fie numit vreun nas/fin de-al lor antrenor sa tina rapidul pe 6 tot playoff-ul da macar era de-al lor.
Iar a aparut acesta Phoca vitulina sa-si dea cu părerea de parcă ar reprezenta ceva. Este din aceeași specie de unsurosi si atarnatori ca Iancu,Sumucica si ciorshicanii pe care rapidistii adevărați i-ar vrea cât mai departe de echipă. Asta a reușit sa demonetizeze si numele lui tacsu!
S-a trezit Manea sa dea din gura, nu mai are cuvinte la subiectul Dragusin? Ar trebui sa aiba putina decenta si sa promoveze buna crestere si respectul. Daca unul ca el le da dreptate unor desculti fara scoala ca au dreptul sa injure pe oricine, nu o sa progresam niciodata. Si ce daca in trecut asa se facea, nu avem si noi voie sa ne educam si sa ne purtam civilizat? Trebuie tot timpul sa fie jucatorii injurati de morti si de familie? Asta inseamna sportul si asta trebuie promovat? Ca parinte sa ii spui copilului sa se apuce de fotbal si sa munceasca sa se antreneze cu mingea dar sa se antreneze si la suportat injuraturi. A plecat prin Europa si nu s-a lipit nimic de el...tot needucat si incult a ramas. Hai *** puscariasule!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă sunt nebuni să stea acasă să înjure familia care ia creat, nu pe stadion sau ne întoarcem la epoca primitivă. Cât despre acest manea a mai făcut răul rapidului poate nu e fiul lui Nae Manea de asta îl cheamă Florin și nu Neculae.
Ia-l, ba, de la Rapid si du-l la Spărs!
Tw rog nu ne jigni cu...Iancu de la Timisoara...da, a investit, apoi ne.a.desfiintat..e.ca dr care are un pacinet infirm..faca o operatie grea (cu materiale furate)...iar apoi infirmul umbla..doar ca.moare la acurt timp....spiritul Timisoarei nu poate fi asociat cu un personaj ca Iancu...
Deci datoria ta de suporter este sa înjuri jucătorii de familie si ei sa accepte ca doar ai cumpărat bilet,este?Iar despre Angelescu daca nu era el acum jucați cu Atletico Textila.Se pare ca nu ati învățat nimic din trecut cand il înjurați pe Copos de familie si ii spuneati sa plece,iar cand a plecat s-a ales praful de voi.Asta este rapidistul,are recunoștință zero pentru cei care i-au ajutat.
Mai Manes mai lass mosle, cum sa te injure *** acestia bin la Stadion di cred imparati. Da cloaca sia *** trebuie dcos de acolo. Apeti inteleg ca si tu favi parte dintre ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu tin cu Rapid, nu sunt fan Dobre. Dar are dreptate, suporterii ar trenui sa-i sustina nu sa-i injure la prima infrangere. Mai ales ca-s multi oameni de nimic in galerie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.