Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi revine ca adversar în Giulești: „Cireașa pe tort” » Cum pune presiune pe jucătorii lui U Cluj
0
Ovidiu Sabău, înainte de Rapid - U Cluj: „Au făcut meciuri bune în Giulești când eram eu antrenor” » Sfat pentru ardeleni
0
Amenzi usturătoare după Dinamo - Petrolul: „4 sancțiuni doar pentru organizatori”
0
Ioan Varga are mare încredere că Pancu o va duce pe CFR Cluj în play-off » Ce spune despre transferul lui Slimani la Petrolul: „Fără îndoială”
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle, derby-ul etapei 24 din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Echipele probabile
0
Ciro Immobile, negocieri avansate cu Paris » Anunțul lui Fabrizio Romano
0
Record secular pentru Lazio » „Olimpico” a arătat ca în pandemie după boicotul tifosilor biancocelesti!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
Alex,ne știm din Brașov, respect pentru ce ai realizat la Steaua.Dar.... Deja ești ridicol....Ieri,dacă era 3-1 la pauză pentru juveți,nu se mira nimeni. Norocul proverbial al lui Dan nu va ține la infinit... Să vezi nervi atunci....Și mai vedem cine va câștiga campionatul,lungă și a doua sau fotbalul spectacol.
Chipciule,esti un baiat simpatic, nu cade in ridicol! La pauza ar fi trebuit sa fie 4-1 ptr. Craiova 1Las-o asa, nu intra singur *** *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciudat , cand a jucat STEAUA cu Chindia? Se pare ca pescuitul e de vina! Si voi cei de la gsp.ro cu declara unu ca fcsb e STEAUA cum faceti o stire de senzatie. CSA STEAUA e una singura restul sunt vise desarte domnilor asa inchipuiti ziaristi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.