Alte știri din fotbal
Metaloglobus - FC Argeș, în deschiderea rundei #23 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
5
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Știri din fotbal internațional
Se transferă chiar înainte de FCSB - Fenerbahce!
0
Miodrag Belodedici, ironic după eșecul dur al FCSB-ului de la Zagreb: „Bine că i-am bătut pe croați” » Rememorează un episod șocant: „Spuneau că ne omoară. Ne-au băgat în blindate!”
0
Bogdan Stelea își pune o întrebare delicată despre Charalambous: „Nu am curaj să bag mâna-n foc”
0
Saudiții aruncă bomba: „Transferurile din vara lui 2026 vor fi cele mai spectaculoase” + cele mai sonore nume care sunt așteptate în Golf
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
De ce faci politica si vorbesti de partide?!
Uite că-ți dau un like! Exact acum am văzut un filmuleț cu debarcarea la hotelul Ramada, în plin centru al Sibiului, a unui contingent de "repatriați"! Toți supuși ai regelui Cioabă! Iar locul de carantină nu putea fi decât în centrul Sibiului! Țara asta e complet deraiată!
Bravo Chipciu! Toți românii sunt egali. Greu de inteles pentru ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
randooame inca odata mi-ai dovedit ca esti angjat gsp ..sa ai parte de 19 guvizi !!! poti sa ma blochezi acum ..mi se rupe
Respect Chiptiu unul dintre cei mai echilibrati jucatori care au jucat pentru Faci Ce Spune Becali !!
esti mai prost ca si cei care imbolnavesc o tara, iar ieri scuipau, si se pisau pe ea!
...:)...Deci cei care ''au o situatie'' sunt cei care balacaresc tara?! Si inca o fac ''pe buna dreptate''?! Esti caraghios...
Tataie, aia care au balacaritt si balacaresc tara, pe buna dreptate pt. ca guvernele PSD si-au batut joc de tot si de toate, nu s-au intors. Aia au deja o situatie in tarile in care locuiesc. Si-au cumparat case, au servicii cu carte de munca sau chiar firme. S-au intors cei care lucreaza sezonieri, fata carte de munca (ospatari, in agricultura sau in constructii). Pentru cei din urma si-a dat cu parerea Chipciu.
Alex, apreciez că ai spus asta! Nu toți au situația financiară ca a celor amintiți de tine (Hagi, Piturca). Ne rugăm să treacă nenorocirea asta, oamenii să fie mai responsabili în toate aspectele vieții și să nu uite că există un Dumnezeu. Și vrem și fotbal cât de curând!
da,si-au luat concediu mai repede. de obicei alea oricum nu erau la nivel maxim in martie si aprilie sau mai.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.