Alte știri din fotbal
Denis Alibec l-a comparat cu Gică Hagi: „Seamănă foarte mult la caracter”
0
Dinamo s-a înțeles cu un atacant! Andrei Nicolescu a dezvăluit detaliile mutării
1
De ce transferul lui Drăguș la FCSB e foarte greu de realizat
1
Nuno Campos pregătește o surpriză la Dinamo: „Sunt convins că le va plăcea suporterilor”
0
Știri din fotbal internațional
Au mare încredere că pot elimina Franța: „Sper că nu se bucură că joacă cu noi”
0
Președintele țării a „erupt”, după eliminarea de la Mondial: „Selecționer incompetent!”
2
E la 88 de minute de recordul stabilit de Walter Zenga la CM » Reacția italianului: „Diferența e notabilă”
3
Emoționat până la lacrimi de scrisoarea lui Deschamps: „Rareori îmi arăt sentimentele”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Dua Lipa a postat primele imagini din luna de miere, în Coasta Amalfi, ...
Libertatea
Imagini incredibile de la exercițiile militare din Coreea de Sud: un roi de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
mai ramane sa decoram lasii criminalii si pe totii cei ce se afla in puscarii si pe aceei care au adus tara in hal fara de hal rusine
s-a-nvartit base si-a mai ciupit el cateva procente in sondaje, ca oile-s pe deplin multumite. ce nu l-ai decorat cu "stiaua romaniei", ca tot sunteti si voi oi ordinare???
VREAU SA MA FAC ARBITRU CA AM UN PRIETEN SA IMI ARUNCE O BRICHETA IN CAP .....SI SA IMI DEA BASE ...MEDALIE:))) SA MA FAC MEDALIAT ....HUO.HUO. HUO. RUSINE DA PE BOSCHETARU DE LANGA BLOC CAND IL DECORATI DOMNULE PRESEDINTE ? CA SI EL SARACU O LUAT O BRICHETA IN CAP
caracatita steaua a cucerit absolut toate elementele statului...din aceasta clipa,nimic nu le mai sta in cale ...sistemul putred si profund corupt al fotbalului romanesc a invins decisiv,mieii Domnului au fost sacrificati...nimic nu mai salveaza romania...
Golden Blitz recidiveaza!!!Pomana electorala ieftina a lui traienel afunda si mai rau in mocirla fotbalul romanesc...Pai se poate domnu' mariner,crezi ca ne duci pe noi cu zaharelul?
rusine rusine rusine poate e decorat si a doua oara pt operatiunea surubul nu pt bricheta m-am lamurit si cu basescu si cu politicieni astia nu ca nu as fii fost dar acum nu mai are rost sa ma prezint la nici un vot nu ma mai consider de mult roman mie rusine prefer sa spun ca sunt ardelean oltean sau moldoven dar roman in nici un caz poate atunci cand in tara asta va corectitudine si cinste suntem un popor corupt pacat ca ne bagatii si pe noi in aceeiasi oala oamenii de rand
(cont.)periculos pt.viitorul sau politic.:s-a indragostit.!!!??? I-a trim.un biletel frumoasei si focoasei brunete,dar tolomaca,bulvers.de noroc.ce-a cazut pe ea,l-a pierdut.!!!DOVADA.! Sunt plictis.si sup.Prea multi ma-mprosca cu rahat.Ba sunt urat,ba sunt curvar,Ba sunt spagar,ba sunt magar.!Cu tine vreau sa ma amuz,Imi dor.mult,dar sunt confuz.?Ioana e nefericita,Elena e prea chinuita.Maria e rea de gura,Nuti-i vesnic nesatula.!!!Cu drag ,al tau tanar LUP de MARE. (aceasta este-o opera
basescule.....esti jalnic....
foarte bine!!!ca daca tac arbitrii in continuare..animalele de suporteri fara creier no sa se opreasca din aruncat obiecte pe teren.Toti suporterii stau ca boii..si se uita la cei de langa ei cum arunca si nu zic nik.Un suporter adevarat i-ar rupe mana unuia care arunca ceva pe teren.
Turcia B - Romania B 0-0(pauza). In minutul 45 arbitrul a refuzat sa acorde un penalty Romaniei la un fault asupra lui Szekely. Vad ca ziarelor "de sport" le arde de alte articole.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.