Alte știri din fotbal
Știm programul primei etape din noul sezon de Superliga! Când debutează Craiova, FCSB și Dinamo
0
Șapte goluri în ultimul amical al campioanei Universitatea Craiova! S-au jucat 120 de minute
2
S-a schimbat regulamentul pentru Csikszereda » Decizie de urgență luată la FRF
7
Oliver Hintsa pune Eritreea pe harta Superligii » Alte premiere pentru „câini” + Renumele negativ al țării africane
3
Știri din fotbal internațional
Brazilia - Japonia, în șaisprezecimile de la Campionatul Mondial » Ultimele 10 minute din timpul regulamentar: scor de prelungiri
16
Manchester City pregătește alt transfer de peste 100 de milioane de euro » Ar fi o lovitură total neașteptată
0
Căpitanul naționalei a renunțat la banderolă în timpul Campionatului Mondial
0
Încă un selecționer a demisionat după eliminarea de la Campionatul Mondial: „Campanie mediatică împotriva mea”
0
Lifestyle
„Te deranjează asocierea cu fostul tău soţ?” » Fosta noră a lui Ion Țiriac a răspuns la întrebarea incomodă
0
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
21
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Stânga radicală vrea să scoată Franța din NATO și să o apropie de China
Libertatea
Polistiren în loc de beton? Imaginile care arată cum au fost ridicate ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Nicușor Dan îl respinge pe Siegfried Mureșan. De ce ...
Libertatea
Asa se intampla cand ai capul mare si ***! Nu-i suficient sa stii sa dai cu piciorul in minge.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
agentia luiPeste, foarte vigilenta,) cata prostie in tara asta. dupa ce omul a facut o prostie, hai sa-i dam si in cap, sa-l terminam de tot.
Cate conturi ai, ma ***, clonat???? Vai de soarta ta de prostavan!!! N-ai puterea sa raspăunzi de pe contul Mihai, pentru ca stii ca am dreptate, ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Suspendarea asta vine manusa ptr Fcr, tinind cont de meciul direct din prima etapa! Cum se potrivesc toate de minune... Imaculatul Balaj stie de ce....
Ce interdicție la transferuri?
Mai oameni buni, voi pe ce lume traiti? Nu ma intereseaza ca este vorba de Ionita sau X jucator din liga 1 pana in 5. Cum sa-l suspenzi ca s-a antrenat pe un stadion ce apartine unei echipe afiliate FRF?!?!? Pai daca "Sensei" e mosulica si isi desfasoara activitatea acolo ce sa faci? sa alergi de *** in jurul casei poporului? numai la noi e posibil asa ceva. Astia 3 care au fost mult prea drastic pedepsiti pentru "dopaj" nu au nicio vina. Medicii incompetenti sa raspunda. Imi amintesc cum au sarit-o din schema pe Raducanu de 2 medalii la JO de la Sidney pt un Nu ro fen recomandat de doctorul federatiei. Cei care se dopeaza intentionat pt performanta scapa basma curata. Si ma gandesc direct la sportul din Spania. Pai aia din ciclism, fotbal, tenis etc., se vad de la o posta ca au A++++++ la anduranta indiferent de varsta si nu le zice nimeni nimic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un prost patentat....ii jigneste pe alții, numindui proști! sigla fîcîsîbî -ului te caracterizează total.....dragă emilia!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Baiatul asta da din nou ocazia ca oamnii sa ii vada lipsa de inteligenta. Stiam ca nu poate prea mult .
Deci prostie mai mare ca asta nu am auzit... Ăștia de la ANAD gândesc de vreun fel?! Ca nu joaca un an pentru ca a luat câțiva mililitri în plus de vitamine, ok, legi proaste. Dar unde ați vrea mai cap de pluta sa se antreneze un fotbalist, dacă nu pe teren? Doar nu s-a antrenat cu Dinamo, s-a antrenat pe Dinamo... Îți bubuie mintea de prostia lor, nu altceva! Eu as face recurs la TAS. De când cu Talpan, fiecare bugetar se crede un mic șef, un Zorro de tarla cum ar veni..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.