Articol de GSP - Publicat marti, 17 februarie 2009 00:00
Centralul Alexandru Tudor spune că este pregătit din punct de vedere fizic pentru partea a doua a campionatului şi mărturiseşte că a depăşit momentul dificil prin care a trecut după ce nu a trecut testele fizice impuse de UEFA.
"Nu ai cum să ai viaţă uşoară ca arbitru. Testul teoretic va avea loc joi, apoi sîmbătă, cel fizic. Pe 4 Martie voi susţine testul fizic la UEFA, probă pe care am mai dat-o de atîtea ori în carieră. Am trecut peste ce mi s-a întîmplat acum ceva timp, privesc doar spre viitor. Mă pregătesc şi vreau să fiu în formă pentru retur!" a spus Tudor la GSP TV.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!