Alte știri din fotbal
Răzvan Lucescu a venit în România și a făcut pomana de 40 de zile a lui Mircea Lucescu la un centru de nevoiași
0
Cum a comentat Zeljko Kopic repetarea unui Derby de România la barajul pentru Conference: „Nu contează”
0
Nu mai rezistă! » Joacă la baraj pentru FCSB, apoi e DISPERAT să plece
0
Gheorghe Hagi a anunțat lotul României! Adrian Rus și Laurențiu Popescu ignorați, Moruțan convocat cu Georgia și Țara Galilor
5
Știri din fotbal internațional
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Fostul căpitan al lui Chelsea și-a anunțat retragerea la finalul acestui sezon: „Este timpul să încep un nou capitol”
0
Manchester United și-a confirmat antrenorul » Michael Carrick a semnat pe 2 sezoane
0
Pep Guardiola și-a anunțat oficial plecarea de la Manchester City! Discurs emoționant: „Am pierdut-o pe mama și clubul m-a ajutat”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
N-are ? Păi ce deontologul lui pește prăjit ești tu ? Vorbești de doctorate în filologie , dar agramatul Hagi , nu-i în stare să fie coerent nici măcar într-o propoziție . Despre ce vorbim ? Diferența dintre Hagi și Claudiu Răducanu e doar numele , că ambii au craniul gol ...
:)) cine te-a suparat nenea ? Unora li se da circ pe paine altora ca tine li se dau altceva mai organic pe paine, nu-i de mirare ca-ti place atat de mult sa ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Unde joaca cei promovati de Stoica?
Si ce dovezi atesta ca *** de Dobrin a fost trei clase peste *** de Hagi. Ce rezultate sportive concrete il recomanda pe Dobrin ca fiind cu trei clase peste. In ierarhia sportiva doar rezultatele conteaza. Talentul e un element care, pe lg ca e insuficient, implica si mult subiectivism din partea celul care il atribuie. Caci talentul nu e cuantificabil, precum rezultatele. Daca tu ii atribui un talent mai mare lui Dobrin, altii 10 il atribuie lui Dumitrache si altii 100 lui Hagi. Dar realizarile, survenite pe singura combinatie de succes:talent+munca+vointa, il detaseaza pr Hagi in varful tuturor ierarhiilor nationale in fotbal. Iar cu “daca”, am mai explicat, e dubitativ si irelevant (si plusez cu daca parintii m ar fi dat la fotbal, la talentul pe care l am avut, as fi ajuns cel putin la nivelul lui Dobrin, ca oricine dintre noi care poate invoca in conditional).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cati jucatori plecati din liga I in ultimii 10-15 ani joaca la o echipa buna din Franta, Anglia, Germania, Spania, Italia?
Vezi ca hagi n.a investit un leu in fotbal.a luat credit 7 mil euro de la BRD Constanta si a girat cu baza sportiva care nici nu exista de era diectorul bancii (machedon)disperat ca timpul trecea si la academie nu se ridica nimic,nici terenul de joc nu era gata ca doi ani au jucat pe farul,pe la chiajna...etc.iar in primul an daca nu erau omeniile cu fcsb si dinamo,erau retrogradati si erau deja uitati acum.nu mai zic de promovarile viitorului pana in liga 1.cei care sunteti la sute de km de constanta nu mai comentati pe ce se scrie in presa si se spune la tv.apropos,si hotelul din mamaia i.a fost dat gratis
...bravo ''premiantule '' ... noroc cu tine ca abia ai si tu 4(patru ) clase ca trenu , sa vii pe aici sa imparti premiile !!
Crezi ca Messi si Ronaldo sunt doctori in filologie? Sau crezi ca Alin Stoica dupa retragere a mers la Sorbona? Tu scrii fara punct, fara virgula, fara legatura cu subiectul, dar predici despre limba romana.
Ce legatura are asta cu activitatea fotbalistica? :)))
nu ai voie sa zici asta ca vin toti repetentii sa iti explice ca Hagi e mai presus de oricine si orice doar pentru ca desi nu stie sa lege 2 propozitii coerente macar a dat mai bine decat altii cu piciorul in minge si le-a dat lor circ pe paine cand veneau seara de la coasa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.