Alte știri din fotbal
Eugen Neagoe, după ce a încurcat-o pe Dinamo: „Fără cadoul de la noi, nu ne puteau da gol!” + Anunță un transfer-bombă: „Surpriză pentru toată lumea”
0
Gicu Grozav: „Nu cred că sunt eu omul meciului” » Cum a explicat manifestările după gol: „M-am descătușat și eu!”
1
Florin Prunea nu l-a menajat pe Devis Epassy după ce a „comis-o” cu Petrolul: „Dublă greșeală!”
1
S-a încăpățânat să gafeze: Epassy, două greșeli la faza în care Petrolul a egalat-o pe Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski a vorbit cu Nicușor Dan despre energia din Ucraina: ...
Libertatea
HAGI A VORBIT PE TEREN, in timp ce jucatorii/oamenii de 2 lei se dau cocosi la interviuri.
Incredibil, cine vorbește... Ca jucător aproape necunoscut, mai departe nimik... Nici antrenor, nici la club... Frustrat!
messi a dat pasa de gol lui iniesta
Ce nu este adevarat in ce a spus Stoica?
Titulatura "fost jucator important la Anderlecht" nu i se potriveste deloc, a jucat 130 meciuri in 6 ani si mai mult rezerva. Nu e moral sa vorbesti despre business-ul altui om din fotbal, iti vezi de treaba ta! Astea sunt declaratii a 'la Lupu ca sa scrie presa despre tine, in timp are de pierdut. Normal ca fotbalistii vanduti de Hagi nu ajung jucatori de top, ii vinde la pret de umplut lotul in campionatele din afara. Adevarul e ca trebuie sa avem o competitie interna mai puternica ca fotbalistii sa se poata impuna in campionate puternice din Europa, macar in Belgia sau Turcia, competitia noastra e la misto, o vrajeala/jucarie pentru patronasi interesati sa mai spele niste bani si sa isi faca reclama.
Alin Stoica...o schita de fotbalist, ce a trait mai mult,...in memorie, fiind "fiul lui Tudorel"....( Tudorel a fost...fotbalist adevarat) isi permite sa vorbeasca despre Hagi. Asa se intampla cand creierul nu se poate conecta....la gura. Sa fim ...seriosi ! PS. Crede cineva ca Banciu pus sa studieze o minge ar putea numara...cite petice are ?
Eu cred ca la noi nivelul a ramas neschimbat...a crescut la ceilalti.
nu ati inteles ca nivelul la care este societatea romaneasca in momentul de fata se reflecta in tot,inclusiv sport! nu ai cum sa ai sport cand hotii au dus romania la sapa de lemn! coroborat si cu faptul actuala generatie e mult inferioara precedentelor,avem tabloul complet! nu ai cum sa ai jucatori mari , comparabili cu cei de afara pentru ca romania nu mai are nimic in nici un domeniu cu care sa se compare cu cei de afara!
imi aduc aminte ca atunci cand juca la Galata era in tribuna un banner mare pe care scria "die for you" si il numeau Imperator! ce sa te astepti la romani? asa suntem noi ca natie, radem de ala care are camasa sifonata cand noi avem pantalonii rupti in cur!
Dobrin a fost mare, urias talent dar Hagi a fost mare fotbalist ! Aici e diferenta !Dobrin si-a batut joc de talentul lui ,Hagi l-a cultivat si a muncit pentru el !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.