Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Vreti sa retrogradati cu tineri ? ... Tinerii nostri sunt slabi , mediocri ....Chiajna ,Viitorul si Bistrita au multi tineri si se zbat la retrogradare , invinsi de batrani de la ligile inferioare , gen jucatorii lui U Cluj Tinerii sunt buni de bagat , dar trebuie sa fie si un pic valorosi ...nu ii bagi doar pentru ca is tineri
Pe mine nu ma supara ca nu l-am adus.Dar hai sa jucam cu jucatori tineri.Am citit ca nici Nica nu o sa fie titular.Probabil pe stanga o sa joace Musat(fotbalist ca nu s-a impus nicaieri cu exceptia lui Dinamo) si are 27 de ani.Danciulescu,Munteanu,Rus,Grigore etc...UNDE IS JUCATORII AIA TINERI CU CARE NE TOT AMENINTATI?!
Crede-ma (si citeste majoritatea comentariilor de pe gsp), foarte multi sunt convinsi ca e posibil ca unii sa scoata bani din buzunar doar pentru a-i pierde in fotbal. Rapidistii ii reproseaza de ani buni asta lui Copos, stelistii i-au reprosat-o lui Becali (acum sunt mai linistiti ca merge treaba, da'stai sa vezi), dinamovistii urla de fiecare data cand se rateaza un transfer (mai ales cand jucatorul in cauza pleca la Steaua). Foarte putini inteleg sau aproba ce face Paszkany la CFR.
Nu spune nimeni de bani pierduti, ci de bani investiti cu cap. Cam cum au facut Paszkany sau Bucsaru. Au fost suficient de destepti cat sa duca echipa in UCL, de unde se pot scoate bani grei. Pe cand patronachele dambovitean obisnuit, se limiteaza la cotcarii, cu jucatori vanduti cu 10 lei in acte, si 1000 in realitate, sau cu altii fraieriti la contracte. Ai nostri, tot ca balcanicii fura, nu au metoda hotiei anglo-saxone! Negoita are un brand de pe urma caruia poate scoate multi bani, dar nu il duce capul mai mult decat pe Penescu!
Buna asta, cu cel mai nordic stat african. :-)
Pana si Becali a aruncat cu banii la inceput doar pentru imagine si pentru capital politic. De mult nu mai arunca cu banii, de ani buni el castiga din fotbal. Ceea ce nu e de condamnat, sa fiu bine inteles! Mie mi se par suspecte persoanele care arunca cu banii. Cu siguranta au un scop ascuns.
Foarte interesant. I se face o oferta, este chemat la pregatiri, apoi se coboara oferta la o cota jenanta, fotbalistul, cum era si firesc, se supara si pleaca, iar motivul comportamentului conducerii este "nevoia de a creste tinerii proprii"?! Asta tine de comedie cu prosti. Cum sa te faci de cacao in halul asta?! Romania e cel mai nordic stat african, unde cuvantul dat este ZERO! Iar Negoita- seriosul si-a dat cu firma-n cap din start! Putea sa spuna clar, de la bun inceput, ca nu-l vrea si ca asteapta ramasitele dezintegrate ale Sportului, cu jucatori atat de flamanzi cat sa accepte si un salariu de 300 de euro pe luna! Cam cat poate duce "proiectul" 'mnealui!
Fanii dinamovisti(dar aici e vorba de orice suporteri) cred ca exista un investitor miraculos gata sa piarda zeci de milioane din banii proprii doar din dragoste curata pentru culorile clubului. Evident ca nu exista si nici Negoita nu face exceptie. Asa ca astfel de dezamagiri vor mai exista, cat timp cineva se amageste cu izvorul nesecat de bani gata sa tasneasca pentru a duce echipa favorita in varf. Nici macar investitori ca celebrii arabi sau Abramovici n-o fac degeaba. Sau spala niste bani sau isi deschid drumul catre niste piete noi sau poate se implica in pariuri sau, ca sa fiu si concesiv, au prea multi bani si nu stiu ce sa faca cu ei.
negoita se bazeaza intr-adevar pe tineri in proiectul lui. vrea sa construiasca in stefan cel mare...niste blocuri pt tineri :)))
Mongoloida mica , tinerii tai sunt dincolo de Tisa de unde se pare ca CeFuRa Kolozsvari Vasutas Sport Club aduce un mongoloid de al tau de la Ferencvárosi in locul lui Kapetanos . Mai bine plecati voi mongoloizilor cu clubul vostru iar in campionatul Ungariei .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.