Alte știri din fotbal
Jucătorul rivalei, vizat direct de ultrașii Craiovei: „Îți curge sânge de zeu, dar...”
0
Proteste vehemente după golul lui Assad Al-Hamlawi
0
Oltenii au aprins peluza la meciul de titlu din Bănie! Demersul organizatorilor, imediat după golul de 2-0
0
Golul care a declanșat petrecerea de titlu la Craiova! „Underul” Matei a avut sânge rece
0
Știri din fotbal internațional
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Cristi Chivu, după ce a ridicat trofeul de campion: „Jucătorii m-au împins acolo, eu nu voiam! Nu am nevoie de laude”
0
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Regrete tarzii in drum spre manastirea ctitorita in Valcea. Mintea aromanului de pe urma. Nimic nu mai poate salva echipa de prabusirea in mediocritate. Si cand va pierde definitiv si procesul de 38 de milioane cu Armata, o sa-i puna cruce. Amin.
Cine crede ca problema e doar la antrenori e naiv rău...la FC zecesebe nici antrenor nu au...problema e mult mai amplă.., ce sa faci ca antrenor cu un jucător care crede ca salariul de 5-10 mii de euro e ultrasuficient pentru el... ce sa mai faci cu acel lucrător care ii sta mintea cum s cheltuiască banii aia?
Becali zice că străinii ori au metode mai bune, ori au antrenori mai buni. Omite un mic amanunt: au fotbaliști mai buni! Fără fotbaliști de calitate nici Guardiola nu realizează ceva!
Catalynn__ saracu’ deja plânge: ce-o fi în tălpanul de unică folosință…? Să bea aoă…? Sa nu bea apă…? Să fie plată? Să fie extra-plată…? Sad wings of destiny.
Super tare... acuma.. ce mi-e un cioban Becali, ce mi-e un general comunist Alecsandrescu. Intradevar, Tanase i-a dat o idee geniala lui Becali...sa aduca un antrenor strain! Acum, intrebarea e... Oare cand scoate Becali FCSB la vanzare??!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.