Alte știri din fotbal
Al doilea antrenor care a plecat la finalul sezonului din Superliga: „Mulțumim și mult succes!”
0
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
2
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Omorati-l toti ca, a avut curajul sa spuna lucrurilor pe nume sunteti toti la fel aveti un singur scop sa va imbogatiti cat mai repede de pe urma fotbalului prin metode nu tocmai legale, cand au fost facute majoritatea transferurilor ilegale in ultimii 20 de ani nu a mai aparut nici o reactie din partea FRF, LPF ori a scolii de antrenori ca acum.
Dinamo a devenit fabrica de spalat bani a Mafiei Becali
Deci si Radulescu e un gunnoi uman, platit de albanezi. Deci in Romamia actionarii au voie sa-si insulte antrenorul si el nu poate sa se apere... Astia nu crapa odata?
ma las de dinamo o sa tin cu steaua ;) Forza Steaua !!!
saracuti actionari ia lovit Boneti in orgoliul lor de investitori de carton bine lea facut si mai dur merita sai atace ca merita.Datorita lor fotbalul e acum unde e,valize,arbitri corupti,scandaluri,totul pleaca de la acesti investitori de carton,trebuie ca romania sa se scape de ei in orce mo,am zis orce mod chear daca ajungem sa le dam in cap sai omorim.
auzi dar pe "jegurile" de asa zisi investitori in fotbalul nostru, cand o sa-i reclame cineva pe undeva?! aveam pretentii la dumneata , domnule Radulescu.
alt lin.gau
Asa se demasca ce-i platiti de clanul B(F)ECALI.
alt lingau pe langa bisnitarii bucuresteni
Richule, tu-te in sloboz si tu si scoala ta de doi lei. Esti prost de bubui...Iubire eterna lui Bonetti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.