Comentarii (58)
polistul68
polistul68  •  08 August 2017, 15:45

Cand Timisoara a zbierat ca e prost facut programul, ca unele echipe joaca prea multe meciuri la intervale mici de timp.....a tacut toata lumea, nu a zis nimeni nimic. Acum primiti pretul tacerii.

khal_37
khal_37  •  08 August 2017, 15:15

Cum sa sabotezi echipele care te reprezinta in Europa si care iti fac recunoscuta tie munca ca FRF si LPF, echipe care fac puncte pentru Romania??? Asta se numeste inalta tradare neationala!!!

ropo
ropo  •  08 August 2017, 14:59

Propun ca fc mogosoaia sa nu mai joace nici un meci pina la final,sa primeasca titlul de pe acum

ungurul_vesel
ungurul_vesel  •  08 August 2017, 19:10
Postat de crimson.veritas pe 08 August 2017, 19:01

Deci sincer ... nu inteleg care este marea polemica aici! Pana la urma joci si 3 in 3 zile ... daca esti nevoit ... dar daca sunt date competitonale libere ... care nu se suprapun peste meciurile de play-off de cupe europene ... nu exista nici un motiv pentru care sa programezi mid-round ... tocmai inainte de play-off ... decat daca o faci intentionat ... si urmaresti un scop anume! Eu nu cred vrajeala ... cu 'amatorismul' ... ca nu trebuie sa fii superprofesionist ... ca sa-ti dai seama cand este etapa de CLQR 3 sau ***-off ... calenndarul UEFA este public ... imo ... vorbim de o actiune premeditata si coordonata ... de afecta negativ sansele echieplor de cupe europene ... dar si de a le produce deservicii in Liga Interna ... nu vad sa existe alta explicatie sau argument logic pentru aceasta situatie! FRF si LPF ... ca deobiciei nu se multumesc cu rolul de organizator ... ci este un jucator pe PIATA ... discrimneaza, butoneaza ... in favoarea / defavoarea unor echipe ... nu este nimic fundamental diferit de perioada Sandu / Mitica ... doar securisti vechi vs securisti noi! ...:))

Daca tu te simti cetatean de mana a 4-a sau a 5-a e pentru ca asta esti, eu personal ma simt egalul oricarui alt european, acest complex de inferioritate pe care il ai e problema ta proprie si personal, sau poate ca tu chiar esti inferior si nu e doar un complex in cazul tau. Acuma nu e bine ca au meciuri mai multe decat adversarul, in februarie nu e bine ca au meciuri mai putine decat adversarul, in septembrie nu e bine ca acelasi numar de meciuri ca si adversarul, in decembrie nu e bine ca la se taie porcul iar adversarul nu are acest obicei, tot timpul doar scuze. Mai terminati naibi odata cu scuzele si abordati problema ca niste barbati.

iosif.
iosif.  •  08 August 2017, 16:22
Postat de fangigi pe 08 August 2017, 16:02

Eu niciodata nu m-am plans de injuraturi! E un risc pe care mi l-am asumat, mai ales ca stiu perfect intelesul proverbului "cand te bagi in troaca te mananca porcii"!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

brandremist
brandremist  •  08 August 2017, 16:04

Sunt plătiți zeci de mii de euro să joace nu să frece menta. Nu-s în stare să facă față atunci să plece că alții sunt la rând și-și așteaptă șansa lor. Lamentările astea nu își au locul decât în mintea gspiștilor care taie frunză la câini. Restul oamenilor sunt obișnuiți cu munca. :D

fangigi
fangigi  •  08 August 2017, 16:02
Postat de iosif. pe 08 August 2017, 14:58

Si dupa aia te plangi ca te injur..

Eu niciodata nu m-am plans de injuraturi! E un risc pe care mi l-am asumat, mai ales ca stiu perfect intelesul proverbului "cand te bagi in troaca te mananca porcii"!

hitman222
hitman222  •  08 August 2017, 15:59
Postat de Neculaescu Mircea pe 08 August 2017, 15:17

rog toti suporterii din tara sa porneasca marsul pentru inlaturarea impostorilor!

Ar fi distractiv a doua oara,prima data am ras in februarie la mega protestele fcsb.

vlad57
vlad57  •  08 August 2017, 15:34

Alooo domnii de la cluburi ciocul mic si lasati vaicareala! Reprezentantii vostrii, ai cluburilor au votat cu atata entuziasm pe Burleanu presedintele FRF. Cand l-ati ales trebuia sa stiti ca e habarnist si incompetent. V-a facut dovada capacitatilor sale intelectuale de nenumarate ori: Daum selectioner (cand Lucescu preia Turcia) probabil ca sa-si ia si el (Burleanu) o parte din salariul urias care il plateste neamtului si multe altele. Dar, nici unul din reprezentantii vostrii ai cluburilor nu ati deschis gura sa-l trimiteti la plimbare. Asa ca bine va face! Treceti la munca si jucati cum va canta stapanul si gura mica.

sooos1ck
sooos1ck  •  08 August 2017, 15:33
Postat de steaua_nu_e_fcsb pe 08 August 2017, 15:18

cat ne mai vaicarim si *** pe noi !!!!!afara asa se joaca din trei in trei zile ...doar la noi nu se poate ...neam de hoti si putori

Nu mai vorbi de afara, deocamdata nu esti "afara"!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 6
Comentează