Articol de Ovidiu Minea - Publicat vineri, 07 martie 2008 00:00
Preşedintele Politehnicii Iaşi, Sorin Boca, a anunţat că amenda de 30 000 de lei dictată clubului ca urmare a incidentelor în care au fost implicaţi fanii echipei la Buzău va fi plătită de suporteri: “Am convenit cu liderii galeriei ca membrii acesteia si plătească biletele de intrare la meciuri, din banii strînşi urmând a se plăti amenda. Cred că vom strânge suma într-un an”.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!