Alte știri din fotbal
FC Argeș - CFR Cluj, cu Istvan Kovacs la centru » Echipe probabile + titularul de etapa trecută e OUT pentru tot restul sezonului
0
Giannis Anestis, portarul-revelație din Superligă: „România e a doua mea țară!” + Verdict despre Răzvan Lucescu
1
Nicolae Dică spune că a primit o ofertă din Superliga: NU pentru postul de antrenor!
2
Cristiano Bergodi vrea și mai mult de la Jovo Lukici: „Încă 6-7 goluri!”. Care trebuie să fie obiectivul golgeterului Superligii
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Cagliari, meci în runda 33 din Serie A » Echipa lui Cristi Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Lovitură pentru Spania! Noua țară favorită să trimită 5 echipe în Champions League
0
Ce supranume i-au dat cei de la Gazzetta dello Sport lui Cristi Chivu
0
Mbappe, imaginea ghinionului » 3 echipe, 10 încercări, nicio Ligă
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Cât costă independența energetică pentru o casă de 100 mp în România
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
cu asa lot pe care il are gloria, asta va fi cel mai mic scor cu care vom lua bataie in campionat!dati-i afara pe distrusii aia de la steaua si aduceti jucatori cu valoare,altfel nocturna n-o sa fie de folos dimineatza la 11 anul viitor.
Nush ce are in cap conducerea buzoiana...dar cu un asemenea lot...picam in B cu 6-7 etape inainte de finalul capionatului..sunt de parere ca daca mai vor ca Buzaul sa mai aiba echipa in prima liga...ar trebui sa cumpere cel putin 5-6 jucatori cu experienta in liga 1 si valorosi! mesaj pt. domnu Bucur: Daca doriti sa va iubeasca buzoienii va rugam sa aduce-ti jucatori la echipa...ca daca picam iar in B..acolo ramanem cel putin 5 ani!
@suporter-bz: Nu ne facem deloc iluzii. Stim ca avem un lot slab.
suporterii galateni sa nu se lase indusi in eroare cu victoria de astazi. Gloria este foarte slaba ( mult mai slaba ca anul precedent ) iar fane stoica nu are valoare nici de liga a 2-a
Da ma ai dreptate in cazul Otelului e o retrogradare dorita de frf&lpf insa galatenii se vor incapatana si in acest an sa demonstreze ca au fata de cupe europene....asta in pofida faptului ca se ofera tot de catre dinozaurii din frf la masa verde o participare pt. prieteni(Porumboiu) in detrimentul dusmanilor(Stan).Ce penibil a fost astazi Porumboiu cand a mentionat alegerea fericita a lui Corpodean in fruntea CCA.
astea retrogradeaza amandoua la ce loturi au...
Bineeee Otelu....asa Domnule Stan mai adu vreo 4 pusti minune si Otelu va merge in Uefa...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.