Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
din punctul meu de vedere mai bine te mancau niste canibali.
Haideti sa nu mai fim ipocriti. Daca Ilie Stan pierdea cu Tg. Jiu( in cazul in care nu era dat afara dupa meciul cu Medias) suporterii ii cereau demisia. Asta pentru cei care spun ca Stoichita sa plece de la Steaua si sa vina Ilie Stan. Ilie Stan a fost bun pentru Steaua cat a avut rezultate, cand nu a mai avut a fost dat afara. La fel va fi si cu Stoichita. La fel a fost si cu Jorge Costa, Ciubotariu, Tony Conceicao , ca sa nu mai vorbim de Hizo care afost dat afara in pauza de iarna. In campionatul romanesc dupa 2 infrangeri sau 2 egaluri ,esti dat afara, mai intai de ziaristi, apoi de patron.Si inca ceva: presa are o placere nebuna sa vada cum sunt dati afara anttenorii.
pai mai bine dute sa joci tenis cu bitman si lasa-l pe ilie stan sa antreneze ce zici??? te-ai prins?
a vazut toata lumea stoichita si prostii stau si-l injura pe gsp
Guardiola de Ghencea? AOLEOOOOOO !!!!! Va mai suportati?
Stoichita pana si aia din Panama te-au dat afara. Peste tot e unde te-ai dus ai fost doar un simplu turist.
acum sincer lacatush trebuia sa ramana secund si in ziua de azi
ca sa va dati seama de valoarea lor, erau si peste Wanchope de la Costa Rica care a fost un jucator cu doua clase peste Wesley al nostru! deci liga lui Mitica, ce mai produce? credea cineva ca Torje merge in Italia ca sa faca furori? sau ca o vor face Tanase si Chipciu? sa vad jucator roman, mijlocas cu 12-13 goluri pe sezon nu pase de gol, si atacant cu +23 de goluri. atunci au valoare!
fratii GEMENI Dely Valdes, ce jucatori.. pacat ca au jucat impreuna doar in Panama iar apoi s-au reintalnit la Nacional Montevideo in Uruguay! dupa a inceput parcursul lor pe continente non-americane, unul in Asia, Jorge, iar celalalt in Europa, Julio Cesar. niste atacanti de rasa, pe unde au trecut au rupt portile! ciudat este ca cel care a jucat prin Asia si-a incheiat cariera prin SUA dar n-a jucat niciodata in Europa deci avea o medie de goluri incredibila prin Japonia
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.