Alte știri din fotbal
Nebunie la confeirnța lui Coelho, cu antrenorul urcat pe masă: fotbaliștii au năvălit peste tehnician și au continuat petrecerea
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
A coborât pe gazon și a sărbătorit titlul alături de Baiaram
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
pana una alta cea mai evidenta cooperativa a fost tg mures kfr si hotelu,sa vedem jocurile dupa aia behaitzi golanilor
Se contureaza o noua cooperativa cu principalul beneficiar steluta si iepurii Petrolul su U Cluj care vor trinti meciuri pentru pariuri. O sa vedeti rezultate surpriza si meciuri de pauza /final ciudate. Oare Prodanca nu il va ajuta pe bibeloul de linga ea (reghe) , la steaua nu poate avea rezultate surpriza foarte multe pt, ca si-ar compromite obiectivele asa ca a gasit o solutie la U Cluj unde isi vor dubla conturile si cine vor suferii decit suporterii lui U. Singura solutie dati-o afara din oras pe aceasta penala cu tot cu oamenii ei inclusiv pe Lutu (apropo ce cauta la negocieri).
Frumos cap... hihi...
In final nici nu stii daca sa razi sau sa plangi. Iti este jena ca faci parte dintr-un fotbal ca asta... ma refer la culise... departe de mine gandul de a spune ceva despre cei care se bat in arena. ESTE de urmarit reactia fanilor lui U care au facut ravagii cand a fost vorba de altii... aici nu ma refer numai la atac fizic... declaaratii... etc. Acum cand este vorba de bucataria lor sa vedem ce va fi. Poate vor fi superfericiti de alianta... asta insemnand poate o garantie pentru ei ca vor supravietui. Va inselati in cazul asta... exemplul cel mai dur este Urziceniul desiintat de becacacalism.
se contureaza noua cooperativa. un triunghi amoros intre steaua,u cluj, petrolul la care se va alatura si dinamo pentru cateva partide de sex in grup. rusine liga 1!
intelegerea e doar in capul tau!
Asta a fost ... iar exdinamovistii nu au facut cu Dinamo decat ce a facut Urziceniul cu Steaua ... i-a batut cu rezervele. Asta se cheama indarjire si razbunare... pe cand intelegerea cu steluta miroase a altceva... nu spun cuvantul ca suntem in vacanta cu totii si aici de fapt este o chestie cum nu se poate mai pe fatza. Nicaieri intr-un fotbal civilizat nu se intampla chestiile astea... sau daca da... sustinatorii echipei acaparate ii mananca de vii pe d'alde subalterni ai oierului.
Nu fi asa de sigur de ce spui ! Toti au fost aliati impotriva CFR-ului si anul trecut, dar nu uita ,exista un Dumnezeu.
Baaaa Paszkany a pus-o pe Prodanita, Paszkany este vinovatul, pe ceilalti i-a gonit din Cluj !!!!1
aha...aha....deci intre steaua si U a fost o lagatura mai puternica decat intre dinamo si U///?!!....pai tanti' Walter nu a fost actinara la dinamo??....jumatate din echipa lui U nu a venit din groapa'??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.