Alte știri din fotbal
Obiectivul-mamut setat de selecționerul României: „Nu există altceva!”
0
Detaliile ofertei pe care Florin Tănase a refuzat-o pentru a rămâne la FCSB: „Erau peste 4 milioane”
0
Gheorghe Hagi l-a sunat pe Drăguș, atacantul așteptat la FCSB: „Să rezolve cât mai repede!”
0
E gata! Portughezul care face furori în Superliga începe curățenia la club: „Nu mai intră în planuri”
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Ritualul secret al lui Vincent Kompany dinaintea meciurilor lui Bayern: „Am 20 de minute pentru asta!”
0
Neymar, prima „victimă” a unei noi reguli împotriva tragerii de timp: un minut în afara terenului
0
Lifestyle
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Sigur ca da, de destept ce esti iti dadeai calde penibile cu anti.cioban :))))). Ba adrianne, tu citesti mesajele astea inainte sa le dai submit? :))))))) De masina n-ai curaj sa pomenesti, in persoana n-ai curaj sa ne vedem (desi aseara ziceai ca vreau eu sa fie totul online :)))) ), nici macar online pe streamyard sa vorbim, dar steam ID-ul ai curaj sa-l lasi aici? Sa vedem cat esti de bun, sau e doar gura de tine. PS: s-ar putea sa ai o surpriza cu contul meu de steam, si sa am numele tot "Silvio". Sa vezi atunci beleaua, ca nu e nici randoom, nici luciann, nici roja, saviola, dave, sau altii :)))). De fapt, tie ti-e frica de ce s-ar putea sa descoperi, asa ca mai bine ramai la iluziile tale false ca 'eu sunt randoom, toti sunt randoomi'. Ce nu stii, nu iti poate face rau, pe buna dreptate :))))))
Da silvica, vezi poate mai dai restore odata din greseala :))) Stim ca ADEVARUL TE DOARE :))) De-aia te dai de gol mereu :))) OFTICA-TE :)))
Sarmane, eu am oarece bani facuti din jocul asta, cam cati n-o sa vezi tu toata viata ta :))) Dar ce sa zic, tu crede-te smecher in timp ce vorbesti de ratinguri pe care le au pana si copii de scoala generala :))) Ti-am mai zis, daca nu erai un parazit care traieste din postaceala 24/7 pentru un puscarias munceai si tu nitel cat sa faci niste bani din jocul asta, ca e loc. Chestia e ca in mod evident nu-ti permit nici intelectul nici etica muncii sa treci peste un anumit nivel. Fac pariu ca te-ai poticnit pe la Ancient 1 (posibil sa fiu generos aici) in cel mai bun moment al tau si aia a fost :))) Din cum te-am observat eu aici esti prea ***, lenes si las ca sa poti progresa mai sus de atat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai zis ceva??? :))))))
Mare gamer..
Am înțeles ca participa și Bilel Omrani , mare galerie, poate mai mare decât fotbalist având în vedere timpul triplu pe care îl acorda fata de antrenamentele de la CFR
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
:)))))) iar mă vezi în toți și în toate. Mai vin și alți noobi de 2k la fel ca tine la finală? Voi nu înțelegeți nimic din jocul ăla, dar vă atrage evenimentul.. așa ceva! :)))))
Ai uitat meciurile de la Euro. In rest, evident ca numai postacii ciobanului pot sustine ineptia ca ar fi trebuit sa ia primaria 13.000 de euro de la oierul puscarias plus sume similare de la Rapid si FRF in loc sa ia 500.000 de la oganizatorii turneului de DotA si mai ales SA GENEREZE O INCASARE DE 4 MILIOANE LA BUGETUL DE STAT!!!
Silvica, intelegem cu totii din balmajeala ta ca biletul la finala ti s-a parut la fel de tangibil ca Everestul :))) Asta e ma, daca nu vrei sa-ti cauti si tu un loc e munca util societatii si te multumesti cu firfireii din postaceala pentru cioban...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.