Alte știri din fotbal
Florin Răducioiu mizează pe un „tricolor” la Istanbul: „El dă gol”
0
Gică Popescu, la plecarea în Turcia: „Nu există loc în Europa unde să fim primiți atât de frumos ca aici”
0
Liderii Generației de Aur au plecat în Turcia » Hagi, pe aeroport: „E lipsă de respect pentru Mircea Lucescu”
0
Gazzetta dello Sport a oferit scorul exact la Turcia - România
0
Știri din fotbal internațional
De ce a decis Liverpool să-l lase pe Salah să plece liber » Salariul colosal la care renunță egipteanul
0
Starul lui Manchester City poate juca cu Messi! Visul lui Beckham, tot mai aproape de realitate
0
Pleacă titularul lui Cristi Chivu?! MM Stoica a făcut anunțul în direct: „Știu sigur! Contract dublu în Turcia”
3
Surprizele pregătite de Vincenzo Montella pentru play-off » În ce sistem ar putea juca Turcia contra României
1
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Conversația dintre Donald Trump și Benjamin Netanyahu care a declanșat ...
Libertatea
Vedetă de la Hollywood, de nerecunoscut. Schimbare de look la 55 de ani: ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
Asta si daca taci, tot te baga in ***. Ca si viitoarea fostă nevastă, doar ca numele ei avea un O in fata ????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Al Hilal ar fi o echipa care in liga 1 s- ar bate la retrogradare.Ce tot fura asta curent pe-aici?
Reghe trage acum ponoasele de pe urma greselii din trecut, cand s-a "maritat" cu Prodanca. El ar fi ajuns oricum antrenor pentru ca are calitatile necesare: se pricepe la fotbal, e serios si are un discurs moderat si elegant. Sunt convins ca Reghecampf ar fi avut performante superioare in cariera de antrenor daca nu ar fi fost casatorit cu Prodanca.
Off Doamne si cat sufera femeia asta. Isi striga oful si noi haterii aruncam cu pietre in ea. Ma intreb prima sotie cum s a simtit cand ea era cu Reghe cred ca la fel soro.
Asta de cand a parasito Reghe pare beată toată ziua. Nu își mai revine! A parasito Soarele pe cea mai puternică femeie din România :)))
Săraca... fata tânără cu semne evidente de ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ca tot s-a coborat GSP si la statutul de ziar- cancan. Pe timpul mariajului cu Prodanca, lui Reghecampf i-a mers numele de "incornorat". S- o fi saturat si omul de atata bascalie.
Prodanco iti amintesti maneaua aia cu ***? Cre’ ca la cantat si Regretata cea Bogata! Asa esti tu acu’ ***… Reghe e barbat! Ii cade palaria, o scutura si mere mai departe!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Obraznica. I se intampla si ei ce a facut fostei sotii a antrenorului si a dato-n jale. Imi place maxim ca Reghe nu o baga in seama. Nimeni nu va crede vorbele ei dupa problema cu alexa… aia e, pacat, credeam ca o duce capul mai mult… urla degeaba la luna, Reghe nu se mai intoarce. Ce sunt pozele alea semi despuiata? Chiar nu isi da seama de varsta pe care o are? Oricat sport va face nu va arata ca la 20, 30, 40 ami..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.