Alte știri din fotbal
A marcat de două ori contra FCSB și s-a convins: „Rămânem cu ideea asta”
0
Ștefan Târnovanu a făcut show la declarații: „Vai de capul nostru! Nu mai e nevoie de antrenor la meciul ăsta” + Ce spune despre plecare
0
Valeriu Iftime a spus cine va câștiga barajul Dinamo - FCSB: „Ea e mai bună!”
0
Un titular e OUT la baraj! Patronul FCSB a anunțat echipa cu Dinamo: „Doar o întrebare”
0
Știri din fotbal internațional
Au scris istorie în Serie A: Como este în Liga Campionilor! Dezastru pentru Milan și Juventus
0
Echipa care câștiga La Liga acum 26 de ani a promovat din nou în primul eșalon!
0
Surpriza sezonului în Europa?! Echipa din Liga 2 a câștigat Cupa și merge în Europa League
0
Pep Guardiola, în lacrimi la despărțirea de Manchester City, sub privirile tatălui său: „De ce mă iubiți atât de mult?”
0
Lifestyle
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
7
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
De ce nu scad prețurile locuințelor deși România traversează o criză ...
Libertatea
Noi dezvăluiri despre viața ascunsă a cuplului Macron. Brigitte Macron, ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan, contestat din interiorul PNL la aniversarea liberalilor: „Un ...
Libertatea
bag de seama ca maimuta, celebra cap de mop, vrea sa-i ia locul lui MM.
Ai ramas in urma. Si-a dat demisia.
Salut profesore ! Cum nu stii, Prodanca e purtatorul de cuvant al sotului, ea le stie pe toate, acum cateva zile spunea : " Stati linistiti, au venit rezultatele la controlul antidoping, sunt toate negative ! Rezultatele vin la sfarsitul lunii ! :))))))
Ce legatura are Anamria Prodan cu Steaua? Nu intreb cu rautate. Intreb doar ca nu stiu daca cei doi sunt impresariati de ea. In cazul in care nu sunt, atunci sa-si vada de show-urile de la Antena 1. E mult mai bine. Faptul ca sotul ei este antrenor nu-i da niciun drept de a vorbi despre jucatorii de la Steaua. Atunci ar fi bine sa vina si la conferinte si sa spuna cum decurg sedintele de antrenament.
Asta apropo de blat-neblat la meciul Steaua-”U”Cluj 5:1... :-)
Iar Nikolic, care ține la băutură!, se clătina pentru că încă-l dureau picioarele la cât i-a alergat Ilie Stan în pregătire la munte. Ilie Stan e adevăratul vinovat! El (și toaste fostele glorii!!!) terfelește imaginea 5telei și nu bețivanii, oierul-interlop, travestitul sau llabagiul. :-))))
Patroana unei echipe din Liga 1 ii apara in declaratii pe jucatorii echipei sotului ei. :) Obiectivitatea e...in familie :P
nu era nici bautura nici suc, era apa plata cu lamaie si lamaia era expirata de la asta i-a apucat.
sigur n-au rezistenta matale.Mata esti si la organe sexuale si la bautura dotata, doar stii.O experta in materie si sigur a fost acolo sa le tina lumanarea. Mai bine ti.ai vedea de altceva si ai lasa sportul pt altii cucuoano.Mai bine aculta MANELE.
Si pana la urma a baut niste suc expirat. Nu era alcool.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.